reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Plus planowanego cc. Zdążę sobie wszystko na spokojnie przygotować. O ile dzidzia nie zaszaleje o samo się nie zacznie :)
 
reklama
Ja wprawdzie do szpitala mam niedaleko, bo jakieś 10-15 minut autem, ale... jadąc tam ze skurczami co 3-4minuty (wcześniej na pewno nie pojadę) około 5 razy mogłabym spowodować wypadek:p Także mimo, że za kierownicą radzę sobie świetnie, bardzo lubię jeździć, to wg mnie, mogłabym nie reagować jak należy.
Dobra, chałupa ogarnięta, ja też:-p Mąż zawiózł Klaudię na urodziny do jej koleżanki, a ja czekam na sygnał od przyjaciółki, o której będą, bo ich synio teraz ma drzemkę. W końcu będziemy mogły porozmawiać, bo jak jest Klaudia, to ciągle ciociu to ,ciociu tamto i nie ma gadania;)
@Ellie123 co do tekstów teściowej o słabości chłopców - olej!;) Nie rozumiem po co ona Cię straszy? I skąd takie mądrości ludzie biorą:errr:
 
Pierwsze słyszę, że chłopcy są słabsi :szok: zawsze myślałam, że są silniejsi :)
Ja przypuszczam, że jak zacznę rodzić to będzie taka panika, że pewnie pojadę do szpitala a mnie odeślą, że za szybko przyjechałam :D
 
image.jpeg
Ja wstalam i zaczelam robic ciasto na baby shower dla meza siostry ale jak to uslyszalam to sie wystraszylam i teraz jak cos kopnie itp to sie boje.. Chyba wolalabym tego nie wiedziec...
Mam juz lozeczko dla malutkiego tylko musze dokupic taka falbanke i postawic w innym miejscu...
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    496,1 KB · Wyświetleń: 325
Zobacz załącznik 786037 Ja wstalam i zaczelam robic ciasto na baby shower dla meza siostry ale jak to uslyszalam to sie wystraszylam i teraz jak cos kopnie itp to sie boje.. Chyba wolalabym tego nie wiedziec...
Mam juz lozeczko dla malutkiego tylko musze dokupic taka falbanke i postawic w innym miejscu...
Ellie ale przedwczesnych porodów wcale nie jest tak duzo. Nie martw się na zapas :) spokojnie doczekasz do lutego :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia, a widziałaś z którego roku są badania? Sprzed 20 lat. Dla mnie na tyle przestarzałe, że mogą być już mocno nieaktualne. Medycyna każdego dnia idzie naprzód. Poza tym kto tu mówi o przedwczesnym porodzie przy zdrowej ciąży Ellie;)
 
Zeby chociaz do stycznia, moj malutki musi nabrac masy bo chudzinka z niego... 15 mam usg w szpitalu, ciekawa jestem ile teraz bedzie wazyl :) ja to zyje od usg do usg hahaha
Kiedy posciel wyprac? Po porodzie ?
 
reklama
Ja juz nie będę straszyć bo mam też badania z 2014. A tak naprawdę na tym etapie ciąży na którym jesteśmy b.dobre szanse ma ponad 95% dzieci niezależnie od plci. A kobiety ogólnie są bardziej wytrzymałe bo przecież musza wytrwać w ciąży i urodzić :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry