reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ellie123 mi kazde usg przypomin, ze w srodku jest mala istotka. Bo tak między badaniami czesto zapominam o ciąży. Nawet ostatnio po zakupach mąż wypalil "Zostaw ta torbe, przeciez jestes w ciąży, zapomnialas?!" i w sumie po czesci to zapominam ;d
 
reklama
Ja zapominam jak otwieram drzwi od samochodu :) tzn nie zdaje sobie sprawy ze juz jest taki duzy brzuch i ...
Pamietam ze modlilam sie zeby do 3 miesiaca bylo ok i zla bylam na meza ze rozpowiedzial o ciazy.... Pozniej juz tak chcialam do 7 miesiaca a teraz zeby do 9 :) a pozniej zeby maluszek byl zdrowy i tak juz do konca zycia :)
 
U mnie niestety nie da się zapomnieć o ciąży. Na początku zapominałam i nie raz chciałam dźwignąć swojego bratanka ale zaraz mi mąż przypominał a teraz to jakaś masakra.. jak sprzątam to co chwilę muszę odpoczywać, bo zaraz mi ciśnienie skacze :( albo jak za długo coś będę robić to zaraz bolą mnie mięśnie na brzuchu. Ale ogólnie gdyby nie nadciśnienie to nie było by tak źle, bo staram się robić wszystko bez wymówki że jestem w ciąży :) a mam koleżankę, która aktualnie jest w 34 tygodniu ale już od 27 zaległa na kanapie, bo ciąża.. choć zdrowa, książkowa.

Kasia.zosia ja mam mały telewizor ale mąż ostatnio napomina o większym żeby mu się właśnie lepiej w Fife grało :D także znam ten ból :)
 
Tak prawde mowiac gdybym nie musiala to tez bym zalegla na kanapie :) po porodzie juz sobie nie pospie i nie poleze za duzo wiec bym eykorzystala te ostatnie tygodnie hahah
 
Ja strasznie mecze sie z uczelnia teraz. W tym tygodniu pierwsze kolokwia połówkowe a ja mam ochote lezec i odpoczywac. Nie moge sie na niczym skupić ;l
 
Ja staram się oszczędzać całą ciążę a od jakiegoś czasu to potrafię zasapać przy zwykłym zmywaniu naczyń. Okazało się że ten brak siły i zmęczenie to od anemii jest.
 
IMG_20161203_202252.jpeg

Wasze zdrowie Laseczki!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20161203_202252.jpeg
    IMG_20161203_202252.jpeg
    42,9 KB · Wyświetleń: 350
reklama
Ja w ogóle nie piję takich "piw". Z mężem jesteśmy fanami piw rzemieślniczych:) To jest akurat woda z chmielem amerykańskim, bardzo ciekawe połączenie, orzeźwiające. Czuć nuty cytrusowe, jest bardzo lekkie, dobrze się pije. Nie zawiera cukru ani glutenu, ma 0 kcal.
 
Do góry