reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja bym już nie ryzykowala i daleko miała ta robotę. Jeśli Ci nie przedłuża to trudno. Zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze. Szef ani nikt inny nie da Ci gwarancji że przez pracę znow nic się nie stanie. I nikt tylko Wy będziecie cierpieć

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym już nie ryzykowala i daleko miała ta robotę. Jeśli Ci nie przedłuża to trudno. Zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze. Szef ani nikt inny nie da Ci gwarancji że przez pracę znow nic się nie stanie. I nikt tylko Wy będziecie cierpieć

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba masz rację... Zobaczymy co mi lekarz za dwa tygodnie, jak będzie już coś widać i będę wiedziała, że jest ok to poproszę go o L4
 
A do czasu wizyty uwazaj na Was :* chore to jest ze trzeba się tak ukrywać z ciąża bo nie wiadomo co z Tobą się będzie działo w pracy... Przeciez takiej mamie tym bardziej powinno być łatwiej w utrzymaniu stanowiska mimo zwolnienia. Nikt przecież od razu nie mówi że chce iść od początku ciazy i wróci za 4 lata po wychowawczym... A w czasie najtrudniejszym, najgoryszm, 1 trymestrze trzeba się ukrywać wszystko bo jeszcze się ktoś domyśli że ciąża i zostaje się z niczym...

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A do czasu wizyty uwazaj na Was :* chore to jest ze trzeba się tak ukrywać z ciąża bo nie wiadomo co z Tobą się będzie działo w pracy... Przeciez takiej mamie tym bardziej powinno być łatwiej w utrzymaniu stanowiska mimo zwolnienia. Nikt przecież od razu nie mówi że chce iść od początku ciazy i wróci za 4 lata po wychowawczym... A w czasie najtrudniejszym, najgoryszm, 1 trymestrze trzeba się ukrywać wszystko bo jeszcze się ktoś domyśli że ciąża i zostaje się z niczym...

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Idealnie to ujęłaś... Nic dodać, nic ująć..
 
Anetka, witamy :D

Ten kalendarz ma moja koleżanka. Można go zamówić tu Twój Kalendarz Ciąży. Ale tam jest teraz konkurs[emoji14]biorę w nim udział. Trwa do niedzieli. Jak nie wygram, to i tak zamawiam :D Cena też jest w porządku.
Han.kowa super te kalendarze :) wstawiać link na wyprawke żeby tu nie zaginął? :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ciąży wcale nie trzeba ukrywać. Jest lista zawodów zabronionych w ciąży i prawo nakazuje pracodawcy, żeby zmienił ciężarnej stanowisko na czas ciąży przy zachowaniu takich samych zarobków lub wyższych, jeśli nowe stanowisko jest lepiej płatne. Na wizycie u lekarza trzeba poprosić o zaświadczenie o ciąży. I wcale nie trzeba czekać do 12 tygodnia.
Moja siostra jest prawnikiem ;)
 
reklama
Do góry