reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja do 20 tygodnia miałam +7kg, teraz aż się boję, ważę się tylko u lekarza, na szczęście nie mam wagi w domu. Teraz mam 22 tc i zauwazylam, że mój apetyt wzrósł:-(
 
reklama
Hej dziewczyny, czy Wy też zauważyłyście u siebie szybki przyrost wagi w ostatnich tygodniach? U mnie do 21 tc było to 3,5 kg, teraz jestem w 25 tc i waga wzrosła do 7 kg. Nie mam większego apetytu niż wcześniej, a mimo tego teraz przybywa mi 1kg tygodniowo. Jestem przerażona tym tempem wzrostu i obawiam się, że już tak zostanie, a na koniec będę niezłą słoniczką...:sad:
Ja tez przytylam 3kg w istatnie 3/4 tyg.. ale ja sie ciesze bo na poczatku schudlam .. wiec mam nadzieje ze jeszcze chociaz z 10kg przytyje
 
Z tym bezkarnie trzeba uważać ))) Pot
Hej dziewczyny, czy Wy też zauważyłyście u siebie szybki przyrost wagi w ostatnich tygodniach? U mnie do 21 tc było to 3,5 kg, teraz jestem w 25 tc i waga wzrosła do 7 kg. Nie mam większego apetytu niż wcześniej, a mimo tego teraz przybywa mi 1kg tygodniowo. Jestem przerażona tym tempem wzrostu i obawiam się, że już tak zostanie, a na koniec będę niezłą słoniczką...:sad:
Gdzieś czytałam, że w 2 tymestrze waga powinna wzrastać przy bmi w normie lub górnej granicy o ok. 0,4 kg tygodniowo. W pierwszym trymestrze + 1,5 kg. Całościowo więc waga u Ciebie jest w normie. U mnie waga na razie +5 kg. Też jestem w 25 tygodniu i przez ostatnie 2 tygodnie widzę, że brzuch znacznie urósł. Nie dam rady zapiąć kurtki, w której chodziłam 2 tygodnie temu...
 
Dziewczyny witam sie, jestem czerwcową mamą 2018.
Przepraszam, że tak z buta do Was wskakuje [emoji849]... ale mam nieużywany monitor oddechu baby sense 7...
Mój mąż przerażony po tym jak poczytał o sids, zakupił...
Nie zamontował, i tak leży w szafie nieużywany,...
Kosztował dużo i chce go sprzedać, dogadamy się z ceną.
Na gwarancji, kupiony w kwietniu tego roku.
Wybaczcie, że wyjeżdżam Wam na forum ale ogłaszam sie gdzie tylko sie da bo nie mam z tym monitorem co zrobić .. Moze któraś by chciała a nie ma kasy na nowy? A używany wiadomo, taki sprzęt strach kupować.
Bardzo sie polecam, gdyby coś- priv.
Już nie nagabuje, życzę Wam kobitki udanych porodów [emoji173]
Pozdrawiam cieplutko:)
Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 950
  • Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 955
  • Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 950
  • Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 947
Każdy pisze jak ma taka potrzebę, dzielimy sie radosciami i niepokojami, zapraszamy:-D To forum jest dość spokojne, toczy się własnym rytmem:-)
 
Co z tym forum zamkniętym? Czy istnieje możliwość dołączenia? Pisałam do
karolina921 jednak żadnej odpowiedzi nie uzyskałam...
Dlatego, że Karolina zrezygnowała z moderowania wątku zamkniętego. Spróbuj może napisać do Emilia S, jeśli mnie pamięć nie myli to teraz ona jest jedną z moderatorek.

Wtrącę się do tematu wagi. W pierwszej ciąży - chudłam do 17 tc, ale do 21 tc odrobiłam stracone kilogramy i potem tyłam.i to równo, więc łącznie 16 kg przytyłam. Po porodzie tylko 8 kg zeszło i 2 przez kolejne 2 tygodnie.
Teraz - schudłam 3 kg i dopiero niedawno je odrobiłam, a jestem już w 24 tc. Mam 1 kg na plusie od wagi początkowej, ale od wagi spadkowej już 4 kg. Z czego dzidziuś już prawie 1 kg waży, dochodzą do tego wody itp itd, więc teoretycznie nic realnie nie przytyłam. Ale położna wie o tym i kazała się nie martwić. Także ciąża ciąży nierówna nawet jeśli jest u tej samej osoby. Ja mam nadwagę (bez ciąży), nie jakąś dużą ale mam, więc mnie ten wolny przyrost masy ciała akurat bardzo cieszy. Ale - ponoć im szczuplejsza osoba tym bardziej wskazane by więcej w ciąży przytyła.
A co do rosnącego brzucha to nawet jakby na wadze nic nie wzrastało, to brzuch i tak będzie nam teraz sporo rósł :) Też się ledwo dopinam w kurtkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry