reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziewczyny mam 24 tc, czy może któraś ma podobne uczucie takiego rozpierania w pochwie, kłucie, uwieranie? Teraz trzyma mnie to 3 dni, wcześniej sporadycznie się zdarzało.
 
reklama
Dziewczyny mam 24 tc, czy może któraś ma podobne uczucie takiego rozpierania w pochwie, kłucie, uwieranie? Teraz trzyma mnie to 3 dni, wcześniej sporadycznie się zdarzało.
Ja mam podobne odczucia podczas harców malutkiej ))) chociaż w sumie bardzie w dolnej części brzucha /macicy niż w pochwie...
 
Witajcie :) Dawno mnie nie było. Jak Wasze samopoczucie? Też mam takie czasami dziwne parcie uwieranie na pochwę, zobaczymy co za tydzień powie lekarz bo ostatno stwierdził że szyjka sie skróciła i musze wiecej leżeć, do tego nie najlepsze wyniki po badaniu krzywej glukozy więc ukochane słodycze muszę omijać szerokim łukiem :(:(
Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Cześć. Ja fizycznie czuję się bardzo dobrze. Nie licząc słabego żelaza, wszystkie wyniki w normie. Gorzej psychicznie... czuję się strasznie nieatrakcyjna... przez co, wstyd się przyznać, zazdrosna... Mąż w tygodniowej delegacji ze szczupłą i ładną koleżanką, a mi wyobraźnia podsuwa straszne scenariusze... Koszmar! Wcześniej tak nie miałam... Pewnie to hormony )))
 
Dziewczyny jestem w 26 tyg ciąży (skończone). Moja Pani ginekolog wypisała mi receptę na rhophac 300 - to zastrzyk aby zapobiec konfliktu serologicznego (mam grupę rh-, ojciec dziecka rh+). Czy Wy tez pacie problem z dostaniem tego leku? Ponoć w Polsce jest tylko w jednej aptece a w hurtowniach brak.... ten lek można ponoć podać tylko w 28-30 tyg ciąży. Nie wiem co robić...
 
Hej mamuśki lutowe!

ja też mam termin na luty a konkretnie na 25 :) Niestety moja ciąża przez spory czas była zagrożona i musiałam poddać się opiece dobrego specjalisty. Dodatkowo mój dzidzius ma tendencje to spore ruszania się i istnieje ryzyko, że będzie owinięty pępowiną, wciąż liczę na poród siłami natury, ale może skończy się i cc. naszczęście jestem w dobrch rekach dr jankowskiego.
A Wy gdzie planujecie rodzic? prywatnie czy publiczny?
 
Hej mamuśki lutowe!

ja też mam termin na luty a konkretnie na 25 :) Niestety moja ciąża przez spory czas była zagrożona i musiałam poddać się opiece dobrego specjalisty. Dodatkowo mój dzidzius ma tendencje to spore ruszania się i istnieje ryzyko, że będzie owinięty pępowiną, wciąż liczę na poród siłami natury, ale może skończy się i cc. naszczęście jestem w dobrch rekach dr jankowskiego.
A Wy gdzie planujecie rodzic? prywatnie czy publiczny?
Cześć! Ja planuje poród w szpitalu państwowym, jednak chodzę prywatnie na wizyty do lekarza, który pracuje w tymże szpitalu.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Jak samopoczucie? Jak rosną Wasze dzidzie i brzuszki ? My jesteśmy już po usg. 28 tydzień + 6 córa ważyła już 1322 gramy. Nie chciała pokazać buźki, ale udało się zrobić zdjęcie profilu. Jestem pod wrażeniem! Ogólnie czuję się dobrze, na wadze +5,5 kg. Zaczyna tylko boleć mnie kręgosłup, szczególnie po sprzątaniu i długim staniu. Trzeba w końcu przejść na tryb leniucha ))) Pozdrawiam!
 
Do góry