reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Witajcie ponownie! myślałam już, że straciłam moje bobo... w sobotę miałam lekki krwotok a że byłam w innym mieście udałam się do szpitala. tam urocza gin poinformowała mnie, że pewnie nic z tego nie będzie i o selekcji naturalnej. po badaniu, na które czekałam ponad 1,5 h w poczekalni wyszło, że ciąża jest prawdopodobnie pozamaciczna i mam ogromnego krwiaka. dostałam luteine i pojechałam do domu...w poniedziałek mój gin mnie zbadał i wyszło, że krwiak jest ale przy ujściu więc nie zagraża, ciąża w dobrym miejscu- tylko mam tyłozgięcie i tamta gin chyba nie zauważyła! i poza tym, że jest wszystko dobrze. serduszka jeszcze nie było. wg moich obliczeń mam dzisiaj 4ti5d a wg gin- ciąża o 2 tyg starsza. wydaje się to dość nieprawdopodobne, bo wyliczył, że zaszłam na 2 dni przed @ który miałam... cykle mam krótkie bo 22 dni a niby po odstawieniu tabletek ciało może wariować. w każdym razie wizyta 25.06 i wtedy mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. krwiak się wchłonie i będzie serduszko :) mam 33 lata i córeczkę 15 miesięcy urodzoną przez CC
 
Witajcie ponownie! myślałam już, że straciłam moje bobo... w sobotę miałam lekki krwotok a że byłam w innym mieście udałam się do szpitala. tam urocza gin poinformowała mnie, że pewnie nic z tego nie będzie i o selekcji naturalnej. po badaniu, na które czekałam ponad 1,5 h w poczekalni wyszło, że ciąża jest prawdopodobnie pozamaciczna i mam ogromnego krwiaka. dostałam luteine i pojechałam do domu...w poniedziałek mój gin mnie zbadał i wyszło, że krwiak jest ale przy ujściu więc nie zagraża, ciąża w dobrym miejscu- tylko mam tyłozgięcie i tamta gin chyba nie zauważyła! i poza tym, że jest wszystko dobrze. serduszka jeszcze nie było. wg moich obliczeń mam dzisiaj 4ti5d a wg gin- ciąża o 2 tyg starsza. wydaje się to dość nieprawdopodobne, bo wyliczył, że zaszłam na 2 dni przed @ który miałam... cykle mam krótkie bo 22 dni a niby po odstawieniu tabletek ciało może wariować. w każdym razie wizyta 25.06 i wtedy mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. krwiak się wchłonie i będzie serduszko :) mam 33 lata i córeczkę 15 miesięcy urodzoną przez CC

Ale miałaś przeżycia. Współczuje bardzo. Dobrze, że pomyślnie się wszystko skończyło.
 
Witajcie ponownie! myślałam już, że straciłam moje bobo... w sobotę miałam lekki krwotok a że byłam w innym mieście udałam się do szpitala. tam urocza gin poinformowała mnie, że pewnie nic z tego nie będzie i o selekcji naturalnej. po badaniu, na które czekałam ponad 1,5 h w poczekalni wyszło, że ciąża jest prawdopodobnie pozamaciczna i mam ogromnego krwiaka. dostałam luteine i pojechałam do domu...w poniedziałek mój gin mnie zbadał i wyszło, że krwiak jest ale przy ujściu więc nie zagraża, ciąża w dobrym miejscu- tylko mam tyłozgięcie i tamta gin chyba nie zauważyła! i poza tym, że jest wszystko dobrze. serduszka jeszcze nie było. wg moich obliczeń mam dzisiaj 4ti5d a wg gin- ciąża o 2 tyg starsza. wydaje się to dość nieprawdopodobne, bo wyliczył, że zaszłam na 2 dni przed @ który miałam... cykle mam krótkie bo 22 dni a niby po odstawieniu tabletek ciało może wariować. w każdym razie wizyta 25.06 i wtedy mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. krwiak się wchłonie i będzie serduszko :) mam 33 lata i córeczkę 15 miesięcy urodzoną przez CC
O matko! Ciesze sie, ze wszystko dobrze sie skonczylo. Wszystkim co jeszcze niepewne zycze, aby sie potwierdzilo, a reszcie zebysmy wszystkie tu dotrwaly do konca!
 
Cześć. Nie mam jeszcze wyników drugiej bety, coś się ociągają. Wczoraj urodziłam dwa czerwone gluty. A dziś leci krew. I w sumie chyba się porzegnamy. Może dolacze do marcówek albo kwietniówek....
 
reklama
dzień dobry lutoweczki u mnie pogoda paskudna leje a ja musze corke do przedszkola odstawić az mi się nie chce wychodzić dzisiaj. co tam u was slychac jak samopoczucie ?? czy wam tez już rosna brzuszki??? może macie fotki już swoich brzusiow ja mam już widoczny a to dopiero początek:)
 
Do góry