• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Alek też taki ciężki kaliber, ale jak skończyl pół roku, to przez kolejny miesiąc przybrał tylko 400g więc może i twojej waga stanie.
U nas noc fatalna, do 1 obudził się 4 razy, więc wzięłam go do siebie. Wstał o 7...
Widać u mamy najlepiej...jak nie ma innego wyjścia to musi być koło Ciebie niestety u mnie to nie przejdzie żeby dziecko spało ze mną🙈ale bywają takie sytuacje że kobieta zmęczona jest już to i śpi z tym maluchem...bo trzeba jakoś funkcjonować 🙂
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry