• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
😱 To ja kupiłam ostatnio 2 Bebilony, a miałam już 2 rozpoczęte (ostania 1 i pierwsza 2, dlatego 2 na raz otwarte) i kolejnych 2 nie kupuję, bo to dla mnie już zapas jest, że 2 kartony stoją 😂
U mnie maz wczoraj jak to człowiek który handluje w sklepie przeliczyl mi jak ta promocja wychodzi. I wyszło ze jedno opakowanie wychodzi po 48zl nana. Gdzie w rossmanie jest po 49 w cenie standardowej ;D
 
reklama
Jedno opakowanie wyjdzie ci po 39 zł. Ja zapłaciłam za hipp 6 opak 180zl czyli po 30 zl za opakowanie, gdzie standardowo jest za 39.
Q to nie jest tak że przy zakupie dwóch opakowan pierwsze jest w standardowej cenie a drugie za te 38? Tyle ze w bierze w gazetce jest ze standardowa cena za nana to 60 zeta. Potem się przejdę do biedry to sprawdzę ile wyjdzie;po
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry