Michalina_25
Fanka BB :)
no własnie tak myślałam gdzie jest narożnikWynieslsmy rogówkę na klatkężeby posadzić wszystkich na krzesłach zamiast na łóżku
takze dzisiaj trzeba wynieść stoły i przynieść kanape
![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no własnie tak myślałam gdzie jest narożnikWynieslsmy rogówkę na klatkężeby posadzić wszystkich na krzesłach zamiast na łóżku
takze dzisiaj trzeba wynieść stoły i przynieść kanape
![]()
Niee, mamy 12 mieszałam na klatceDobre i nie przeszkadzała ta rogówka innym na klatce![]()
Kocham bezyA tak poza tym to powiem wam ze odkąd siedze z małą i nie mam czasu regularnie jesc tak jak zawsze. To wjechało mi 4 kilo więcej;o wczoraj stanęłam na wage i szok ;D od dzis zero słodyczy, i wieczorem jakis lekko trening. No ale jak żyć jak maz na lepsze samopoczucie wczoraj ogarnal taki deser.
Ja czasami też śpię z młodym. Tj generalnie łóżeczko, ale jak się dużo budzi to w pewnym momencie biorę go do siebie. Ale jakoś nie lubięoj tam póki co jest to dla nas wygodne przy jego nocnych pobudkachprzyjdzie czas to go przeniesiemy
![]()
No to fajnieNiee, mamy 12 mieszałam na klatcea rogówka stoi na takim podescie na klatce takze nikt tam nie chodzi
cały remont tam stała
![]()
Bylam juz rano w biedrze kupilam 6 mlekpozniej jeszcze stary kupi
![]()
U mnie maz wczoraj jak to człowiek który handluje w sklepie przeliczyl mi jak ta promocja wychodzi. I wyszło ze jedno opakowanie wychodzi po 48zl nana. Gdzie w rossmanie jest po 49 w cenie standardowej ;DTo ja kupiłam ostatnio 2 Bebilony, a miałam już 2 rozpoczęte (ostania 1 i pierwsza 2, dlatego 2 na raz otwarte) i kolejnych 2 nie kupuję, bo to dla mnie już zapas jest, że 2 kartony stoją
![]()
Jedno opakowanie wyjdzie ci po 39 zł. Ja zapłaciłam za hipp 6 opak 180zl czyli po 30 zl za opakowanie, gdzie standardowo jest za 39.U mnie maz wczoraj jak to człowiek który handluje w sklepie przeliczyl mi jak ta promocja wychodzi. I wyszło ze jedno opakowanie wychodzi po 48zl nana. Gdzie w rossmanie jest po 49 w cenie standardowej ;D
Q to nie jest tak że przy zakupie dwóch opakowan pierwsze jest w standardowej cenie a drugie za te 38? Tyle ze w bierze w gazetce jest ze standardowa cena za nana to 60 zeta. Potem się przejdę do biedry to sprawdzę ile wyjdzie;poJedno opakowanie wyjdzie ci po 39 zł. Ja zapłaciłam za hipp 6 opak 180zl czyli po 30 zl za opakowanie, gdzie standardowo jest za 39.