• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama

Załączniki

  • IMG_20210819_145707.jpg
    IMG_20210819_145707.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 80
Dzisiaj byliśmy w banku, czekamy na decyzje o kredyt i kupujemy dom ;D moj strach siega zenitu ale podekscytowanie chyba wygrywa hahaha ;D mloda akurat została z babcia i przespala cala wizytę. Babcia stwierdzila ze aniol nie dziecko ;D
Ale wam zazdroszczę.. mi już się żyć odechciewa na tych 60m2
 
reklama
U nas niby bedzie kolo 80m. Bez poddasza. Ale jednak na wiosnę czeka nas remont... strach mnie oblatuje przed kredytem ale jednak wiem ze bez tego to wiele nie idzie zrobic .. No i jednak juz się jest na swoim...
Pewnie że lepiej na swoim.
Ja może dostanę kiedyś kredyt na dom, tylko działki są cholernie drogie :/
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry