• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Łeeee to na luzie. Wydaje się straszne, ale jak już będzie po wszystkim to zapomnisz, że masz jakiś kredyt :) a jednak własny kąt to super sprawa, zwłaszcza jak się z wynajmu przechodzi
No właśnie zdaje sobie sprawę że teraz to dla mnie duzo ale z biegeim czasu sie przyzwyczaimy jak do wszystkich innych wydatków. Q jednak co swoje to swoje ;D na wiosnę sie szykuje remoncik a ja juz jestem podekscytowana haha. Mloda bedzie miala swoj pokoj z bawialnia. Żeby ograniczyć bajzel w całym domu ;p
 
My wracamy z ikei, obładowani jak cygany😂
 

Załączniki

  • IMG_9213.jpg
    IMG_9213.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 107
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry