reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Co prawda ja od początku karmię z butelki i nie przechodziłam z kp ale może spróbuj pierwsze w nocy na śpiocha zamiast piersi dać butelkę. Ponoć butelki MEDELA mają smoczki przypominające bardzo kobiecą pierś i dzieci z niej piją a z innych nie chcą, czytałam gdzieś na FB o tym
Ja mialam tak, bo stosowalam karmienie mieszane-to jest smoczek Calma-moj Mlody go pokochal od samego poczatku
 
reklama
U nas to samo. Plus jest taki, że jak mu cycka zabieram to on śpi, a nie płacze za mną. Piję więc aktualnie w samotności browara i rozmyślam nad sensem życia.
Ja karmie i on sam wypuszcza i śpi. To tylko wkładam do łóżeczka. Ładnie spał aż do teraz, obudził się przed chwilą na cycusia no i jak dobrze pójdzie tak.jak wczoraj to pewnie pospi parę godzjn
 
Dziewczyny tak mi młody zwymiotował przy wieczornym karmieniu że aż zbladlam ze strachu. Nie wiem co mu jest. Przypuszczam że za dużo zjadł bo o 18 wypił mleczko i w sumie o 20 mu zrobiłam przed snem. Więc chyba za krótki odstęp. Zjadł dziś też jajko mam nadzieję że mu nie zaszkodziło 😭
Spokojnie, jak raz zwymiotuje to nic mu się nie stanie. Gdyby stan się utrzymywał to wtedy dopiero można się martwić. Ja bym sprawdziła jajo ponownie za tydzień. Jest silnym alergenem, więc może nawet przejściowo uczulic. Ale pewnie młody za dużo wciągnął i musiał zwrócić 🥴 mój dzisiaj też popołudniu raz trochę urzygal, ewidentnie Mu się zbierało, tylko że ja kp i milion karmień na dobe 😂
 
Dojechalismy szczesliwie w 6,5 godziny z Warszawy do Jastarni-4 postoje po drodze, bo nam sie trafil Dzien z mega zaparciami. Ja naleze do osob, dla ktorych wszystko sie da zrobic-tylko trzeba sie dobrze zorganizowac i sobie to zaplanowac. Zrobilam Mlodemu zabawki na gumce przy foteliku-mega patent, bo nic mu nie uciekalo i sie fajnie bawil.
Pogoda marzenie i jest gdzie spacerowac. Ciesze sie, ze sie zdecydowalam.
Jezu jak pięknie. Chciałabym odwiedzić morze 😭 miłego pobytu!!!
 
reklama
A w sumie to mamy na forum jakiegoś dzieciaczki który zasypia sam w łóżeczku? Robię statystyki😂
Moja swego czasu zasypiała u nas na łóżku sama i ją odkładaliśmy do łóżeczka. A teraz jakaś mamoza. Śpi aktualnie na mnie. Zasnęła 3 godziny temu i 3 razy z płaczem się budziła i jest u nas na łóżku. 🙄
 
Do góry