reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mala spala ladnoe cala noc. Ale zachrypnięta jest jak nie wiem. Dzis na 9 lekarz. Mam nadzije ze nie skończy się to antybiotykiem ani szpitalem...
 
reklama
Jak się skonczy to zmieniam lekarza prowadzącego małą.
A tak poza tym. Czyżbyście juz zaczeli dzien ?
Mam wrażenie, że go nigdy nie skończyliśmy 🤣🤣
Było grubo, dawałam mu wodę, silowalam się z nim, płakał jak opętany, więc spasowałam :(
Jak on będzie miał te lęki nocne to ja chyba nie wytrzymam tego psychicznie.
 
U nas już trzy pobudki. Próbowałam dać wodę w butelce, mleko, ryk na całe mieszkanie. Błagam zabijcie mnie 🤬
Żałuje że zdecydowalam się na kp
Wiesz z tym wstawaniem to loteria. Przy butli może być to samo. U nas się jakoś w miarę wyrównało i pobudka po 22, po 1, po 4. Teraz się też przebudził, ale wzięłam go do łóżka i śpi dalej. I tak zaraz musimy wstawać bo dzisiaj jedziemy do miasta ☹️ ale ze spaniem. Nie nastawiam się że tak będzie caly czas bo to się zmienia jak w kalejdoskopie.
 
U nas już trzy pobudki. Próbowałam dać wodę w butelce, mleko, ryk na całe mieszkanie. Błagam zabijcie mnie 🤬
Żałuje że zdecydowalam się na kp
I powiem Ci ze masz odwagę 😂 ja nie kombinuje. Za każdym razem jak się obudzi szybko cyc żeby poszedł spać dalej to zwykle nawet oczu nie otworzy
 
Mam wrażenie, że go nigdy nie skończyliśmy 🤣🤣
Było grubo, dawałam mu wodę, silowalam się z nim, płakał jak opętany, więc spasowałam :(
Jak on będzie miał te lęki nocne to ja chyba nie wytrzymam tego psychicznie.
U nad mala na butli a jest noc jqk dzis ze spi z 2 pobudkami. A jest noc ze wstaje 10 razy. Loteria tak samo. U nas mega wybawienie to kółeczka w łóżeczku i jak się przebudzi to pobujam i idzie dalej spac. Czasem woda, czasem mleko. Ale to tez na zasadzie testów. Jak smok nie to woda, jakwoda nie, to mleko.
 
Mam wrażenie, że go nigdy nie skończyliśmy 🤣🤣
Było grubo, dawałam mu wodę, silowalam się z nim, płakał jak opętany, więc spasowałam :(
Jak on będzie miał te lęki nocne to ja chyba nie wytrzymam tego psychicznie.
Aa i zauważyłam ze lepiej u nas spi jak jest włączona lampka. Może być przyciemniona na maksa ale żeby coś było widac
 
reklama
Gdybyś widziała jego wzrok jak dałam mu tego cyca 🤣 taki żal pomieszany z triumfem.
A z jakiej butelki go karmisz? Moze tu jest problem. Może nie umie załapać albo smok za mocno mu odbiega od kształty brodawki. U nas bylo tak jeszxzs w szpitalu. Na lovi byl krzyk bo za dlugi smok. Tez płakałam razem z małą bo nie wiedziałam o co chodzi. Potem byl MAM ale nie ten kształt. Dopiero dostala butle tommee tippiee i załapała od razu. I tak na tej butli od tamtej pory. Innej nie potrafi złapać poprostu
 
Do góry