• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
My po wizycie.... osłuchowo czysto. Doktor zdziwiona ze w trakcie infekcji mala miala przerwane inhalacje i ze nikt jej nie kbejrzal... dostalysmy inhalacje na 10 dni bo infekcja sie rozkręciła bardziej, syrop na odporność, gardlo czerwone wiec tantum Verdi. I ze zaczyna się coś podobno dziqv w uchu to ibuprofen przez dwa dni...
Dobrze, że trafiłaś na dobrą Panią Doktor. Teraz czekać, aż przejdzie. I Ty spokojna już jesteś.
 
My po wizycie.... osłuchowo czysto. Doktor zdziwiona ze w trakcie infekcji mala miala przerwane inhalacje i ze nikt jej nie kbejrzal... dostalysmy inhalacje na 10 dni bo infekcja sie rozkręciła bardziej, syrop na odporność, gardlo czerwone wiec tantum Verdi. I ze zaczyna się coś podobno dziqv w uchu to ibuprofen przez dwa dni...
Bidulka.... Zmieniacie pediatre???
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry