• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Nie, z rana jest z babcią, chociaż i tak często nie śpi o tej godzinie.


No i super, ja też zmieniłam lekarza i jestem taka zadowolona ! Nie ten to inny.
Ja już w sumie się zawiodłam dwa albo trzy nawet razy. Ok, raz mogło się zdarzyć. Ale jednak to jest małe dziecko i jak lekarz na mnie patrzy jak na matkę która wymyśla dziecku choroby. A potem okazuje się że dziecko jest gorsze chore niż było. no to sory. Moje zaufanie spadło do 0.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry