• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Bataty sama kocham 😍😍a jak mala akrobatka? :)
A śmiga jak szalona 😁 ostatnio zaczaja sie na miejsce gdzie mamy królila. Strasznie sie smieje jak jej daje go dotknac. Ale raz go tak pociagnela za uch ze az troche podniosla 😳 wiec ja teraz pilnuje 🕵️ U nas wjechala spacerówka. Ale mloda nadal jest na nie jesli chodzi o wózek - nie wiem co jej w nim nie pasi. Zastanawiam sie czy nie za wczesnie jednak ta spacerówka. W pozycji siedzacej jeszcze mi sie nie podoba jej pozycja, w polezacej wyciaga glowe do przodu i drze ryja 🤣🤦‍♀️
 

Załączniki

  • C299A1A8-5D81-4C47-8CD1-A6329B839A81.jpeg
    C299A1A8-5D81-4C47-8CD1-A6329B839A81.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 108
A śmiga jak szalona 😁 ostatnio zaczaja sie na miejsce gdzie mamy królila. Strasznie sie smieje jak jej daje go dotknac. Ale raz go tak pociagnela za uch ze az troche podniosla 😳 wiec ja teraz pilnuje 🕵️ U nas wjechala spacerówka. Ale mloda nadal jest na nie jesli chodzi o wózek - nie wiem co jej w nim nie pasi. Zastanawiam sie czy nie za wczesnie jednak ta spacerówka. W pozycji siedzacej jeszcze mi sie nie podoba jej pozycja, w polezacej wyciaga glowe do przodu i drze ryja 🤣🤦‍♀️
Boże jaka Ona jest słodka 😍😍😍 te wloski to ma zajebiste! Ona chce chodzić a nie jeździć w wozku! :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry