• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas pierwsze żywieniowe sukcesy. Dalismy bataty i marchewke ugotowane na parze. Bralam kawalek i gryzlam i jak mloda to widziala to tez chciala. W końcu coś zjadla, a nie tylko wypluwala albo zero zajnteresowania. Pozniej dostala jeszcze kawalek brzoskwini.

zobaczymy co jutro uda sie zrobic :)
 
reklama
A my dzisiaj skorzystaliśmy z pogody i byliśmy na mini wycieczce, wyciągnęliśmy też chrzestną z chłopakiem 😅 narzeczonego ucięłam 🤣
 

Załączniki

  • 2021-09-12-070933795.jpg
    2021-09-12-070933795.jpg
    121,5 KB · Wyświetleń: 109
  • IMG_20210912_202905.jpg
    IMG_20210912_202905.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 111
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry