• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Co prawda to prawda, ja też wolę jak hałasuje, krzyczy, wali w zabawki niż jak czasem na spacerze jest taki nieswój, że nic go nie interesuje i siedzi taki zamyślony, zaraz się wtedy stresuję, że coś nie tak jest.
A to dopiero początek zmartwień 😂 ja autyzmu szukalam starszej przez 3 lata 😂😂 czy patrzt mi w oczy, czy pokazuje palcem 😂😂 takze juz wiem, że niedługo zaczne fisiowac 😂
 
A to dopiero początek zmartwień 😂 ja autyzmu szukalam starszej przez 3 lata 😂😂 czy patrzt mi w oczy, czy pokazuje palcem 😂😂 takze juz wiem, że niedługo zaczne fisiowac 😂
Ja mam to samo. Pierdolca dostanę za niedługo. Jak po pierwszym szczepieniu (bo w szpitalu nie był) język na wierzch wywalił i poszedł spać, to byłam przerażona.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry