reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Też sie tym uspokajam 😁 chociaż jakby od czasu do czasu zasnęła sama z siebie to by mi nie przeszkadzalo. Do tej pory zdarzylo sie to moze tylko pare razy 🤣
Eee tam 😂 zaraz urosną kasztany i zapomnimy 😂 zaczna niedługo gadać będą śmieszne 😀 hania lubi się pierścionkami bawic jak zasypia, kreci nimi kreci 😂az pada 😂
 
Co prawda to prawda, ja też wolę jak hałasuje, krzyczy, wali w zabawki niż jak czasem na spacerze jest taki nieswój, że nic go nie interesuje i siedzi taki zamyślony, zaraz się wtedy stresuję, że coś nie tak jest.
A to dopiero początek zmartwień 😂 ja autyzmu szukalam starszej przez 3 lata 😂😂 czy patrzt mi w oczy, czy pokazuje palcem 😂😂 takze juz wiem, że niedługo zaczne fisiowac 😂
 
A to dopiero początek zmartwień 😂 ja autyzmu szukalam starszej przez 3 lata 😂😂 czy patrzt mi w oczy, czy pokazuje palcem 😂😂 takze juz wiem, że niedługo zaczne fisiowac 😂
Ja mam to samo. Pierdolca dostanę za niedługo. Jak po pierwszym szczepieniu (bo w szpitalu nie był) język na wierzch wywalił i poszedł spać, to byłam przerażona.
 
reklama
Do góry