reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Zamówiłam na olx małej stoliczek edukacyjny, dziś przyszedł. Matka podjarana że mała będzie się bawić nową zabawką, jakie będą śmiechy chichy. Rozpakowuje , piękny kolorowy, myślę będzie spokój na pół godziny, uruchamiam a mała w ryk 😁🤭. Jakby się go wystraszyła haha. Także tego...
Mają wasze dzieciaczki jakieś kupne zabawki którymi się interesują?
Bo mojej Oli nic się już nie podoba, chce tylko żeby ją nosić przodem do świata i pokazywać drzewa, kwiaty. A w domu się nudzi bardzo szybko...
 
Zamówiłam na olx małej stoliczek edukacyjny, dziś przyszedł. Matka podjarana że mała będzie się bawić nową zabawką, jakie będą śmiechy chichy. Rozpakowuje , piękny kolorowy, myślę będzie spokój na pół godziny, uruchamiam a mała w ryk 😁🤭. Jakby się go wystraszyła haha. Także tego...
Mają wasze dzieciaczki jakieś kupne zabawki którymi się interesują?
Bo mojej Oli nic się już nie podoba, chce tylko żeby ją nosić przodem do świata i pokazywać drzewa, kwiaty. A w domu się nudzi bardzo szybko...
U mojego młodego hitem jest to że zdjęcia. Pierwotnie z Auchan. Poza tym sztuczny smartfon 😂 ale to jakaś chińszczyzna nie wiadomo skąd (mój tata pracuje dla hurtowni artykułów papierniczych i zabawek, więc przynosil dużo pierdół). I taki interaktywny kolorowy pilot jakby. Oprócz tego jakieś szeleszczące zabaweczki z lusterkami itp.
A najbardziej to polecam pampersa, pilota od tv np starego bez baterii, opakowanie makaronu, ryzu :D jakieś łyżki kuchenne, sitko. Mój młody goni też za piłeczkami takimi do basenu z piłkami. Bo mamy basen ale jeszcze do niego nie dojrzał, więc po prostu lata za piłkami po podłodze ;D
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-09-13-22-09-10-053_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-13-22-09-10-053_com.android.chrome.jpg
    251,9 KB · Wyświetleń: 62
U mojego młodego hitem jest to że zdjęcia. Pierwotnie z Auchan. Poza tym sztuczny smartfon 😂 ale to jakaś chińszczyzna nie wiadomo skąd (mój tata pracuje dla hurtowni artykułów papierniczych i zabawek, więc przynosil dużo pierdół). I taki interaktywny kolorowy pilot jakby. Oprócz tego jakieś szeleszczące zabaweczki z lusterkami itp.
A najbardziej to polecam pampersa, pilota od tv np starego bez baterii, opakowanie makaronu, ryzu :D jakieś łyżki kuchenne, sitko. Mój młody goni też za piłeczkami takimi do basenu z piłkami. Bo mamy basen ale jeszcze do niego nie dojrzał, więc po prostu lata za piłkami po podłodze ;D
Hania tez goni za piłeczkami 😂śmiejemy się, że mamy dobermana 😂😂😂. A jak poloze gdzieś pilot specjalnie na podłodze to jest w sekundę 😂😂
 
U mojego młodego hitem jest to że zdjęcia. Pierwotnie z Auchan. Poza tym sztuczny smartfon 😂 ale to jakaś chińszczyzna nie wiadomo skąd (mój tata pracuje dla hurtowni artykułów papierniczych i zabawek, więc przynosil dużo pierdół). I taki interaktywny kolorowy pilot jakby. Oprócz tego jakieś szeleszczące zabaweczki z lusterkami itp.
A najbardziej to polecam pampersa, pilota od tv np starego bez baterii, opakowanie makaronu, ryzu :D jakieś łyżki kuchenne, sitko. Mój młody goni też za piłeczkami takimi do basenu z piłkami. Bo mamy basen ale jeszcze do niego nie dojrzał, więc po prostu lata za piłkami po podłodze ;D
Dzięki za podpowiedzi, coś wybiorę ;). No pilot też ją bardzo interesuje i naciska na przyciski i gryzie a ojciec tylko patrzy żeby mu ustawień nie pozmieniała 😁. O jutro dam jej paczkę makaronu, dobry pomysł 😊. Może się zajmie na chwilę sobą. Moja jeszcze lubi taką małą zawieszkę pikaczu, wiecie taki pokemon żółty która świeci i mówi cały czas pikaczu pikaczu 😂.
 
Zamówiłam na olx małej stoliczek edukacyjny, dziś przyszedł. Matka podjarana że mała będzie się bawić nową zabawką, jakie będą śmiechy chichy. Rozpakowuje , piękny kolorowy, myślę będzie spokój na pół godziny, uruchamiam a mała w ryk 😁🤭. Jakby się go wystraszyła haha. Także tego...
Mają wasze dzieciaczki jakieś kupne zabawki którymi się interesują?
Bo mojej Oli nic się już nie podoba, chce tylko żeby ją nosić przodem do świata i pokazywać drzewa, kwiaty. A w domu się nudzi bardzo szybko...
Taaa rozumiem Cię.. kupiłam małemu ośmiornicę interaktywną która rzekomo ma pomóc w raczkowaniu. Jak tylko ja włączyłam to był taki ryk że leży głęboko w szafie bo lubi się sama włączyć xd obecnie u nas hitem jest śpiewający i tańczący kaktus który dostał, a ulubiona piosenka to "tylko jedno w głowie mam..." 😆
 
reklama
Taaa rozumiem Cię.. kupiłam małemu ośmiornicę interaktywną która rzekomo ma pomóc w raczkowaniu. Jak tylko ja włączyłam to był taki ryk że leży głęboko w szafie bo lubi się sama włączyć xd obecnie u nas hitem jest śpiewający i tańczący kaktus który dostał, a ulubiona piosenka to "tylko jedno w głowie mam..." 😆
To ten kaktus co chińczyki u siebie wypuścily z piosenka o koksie 😂😂😂 oni nie rozumieli słów więc się tam cieszyli do niego, a Polacy podlapali że to ta piosenka i sprowadzili na rynek polski 😂😂
 
Do góry