reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja kupiłam na vinted za 45 zł bodajże nowy, z tym że nie jest jakiś super piękny :p
Na tym mi nie zależy, grunt żeby nie zsuwał się z wózka i posłużył mu do końca okresu woskowania 😁 też poluje na używany, ale wiadomo sprzedający powie że jest super ekstra, a może przyjść ci byle co 🤣
 
No niby tak. Ja jestem z mojego zadowolona :D ja w zasadzie więcej go do sanek potrzebuje, mniej do wózka, bo i tak jak jest śnieg to wożę go na sankach 🤪
Na tym mi nie zależy, grunt żeby nie zsuwał się z wózka i posłużył mu do końca okresu woskowania 😁 też poluje na używany, ale wiadomo sprzedający powie że jest super ekstra, a może przyjść ci byle co 🤣
 
Macie jakieś śpiworki do wózka i polecacie ? Tylko nie takie za 300 zł bo jestem biedna przez nadchodzącą wigilię 🤣
Ja mam taki używany, ale nie wiem jak się sprawuje, bo jeszcze nie używałam, dostałam od siostry. Temperatura 0, czy -2 stopnie to jeszcze nie jest dla mnie na taki gruby śpiwór - kombinezon, 2 pary skarpet, kocyk i czapka mu wystarczą, a i tak co go wyciągam po spacerze w strachu, że na pewno zmarzł (bo ja tak), to on cieplutki aż miło 😅
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-12-11-09-38-19-803_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-12-11-09-38-19-803_com.miui.gallery.jpg
    449,8 KB · Wyświetleń: 57
Ja mam taki używany, ale nie wiem jak się sprawuje, bo jeszcze nie używałam, dostałam od siostry. Temperatura 0, czy -2 stopnie to jeszcze nie jest dla mnie na taki gruby śpiwór - kombinezon, 2 pary skarpet, kocyk i czapka mu wystarczą, a i tak co go wyciągam po spacerze w strachu, że na pewno zmarzł (bo ja tak), to on cieplutki aż miło 😅
Ja nie mam kombinezona, młody w nim ciągle płacze, mamy tylko kurtkę, a w spacerówce nie będę miała niestety ochraniacza na nóżki :/

Kurde dziewczyny powiem wam że idą święta i roczek i już chodzę WKUR*$&. Teściowa się pyta co chce dla młodego, to jej mówię, to ona wymyślą że dzieci tego nie lubią, to jest beznadziejne itp. czy ona musi narzucać swoje zdanie ? Widziała go może z sześć razy i nie wie czym on się bawi, co lubi, a i tak mnie poucza... No i kupi oczywiście to co chce mu kupić, a nie to co ja bym dla niego chciała.
Już mi się nie chce tego roczku robić, serio..
 
Ja nie mam kombinezona, młody w nim ciągle płacze, mamy tylko kurtkę, a w spacerówce nie będę miała niestety ochraniacza na nóżki :/

Kurde dziewczyny powiem wam że idą święta i roczek i już chodzę WKUR*$&. Teściowa się pyta co chce dla młodego, to jej mówię, to ona wymyślą że dzieci tego nie lubią, to jest beznadziejne itp. czy ona musi narzucać swoje zdanie ? Widziała go może z sześć razy i nie wie czym on się bawi, co lubi, a i tak mnie poucza... No i kupi oczywiście to co chce mu kupić, a nie to co ja bym dla niego chciała.
Już mi się nie chce tego roczku robić, serio..
Ciężki egzemplarz z tej twojej teściowej, jak grochem o ścianę 😡 myślę że i tak nic nie poradzisz, i tak kupi to co będzie chciała. Wyluzuj, odpręż się i pomyśl że leżysz na plaży na Karaibach 😂
 
reklama
Ciężki egzemplarz z tej twojej teściowej, jak grochem o ścianę 😡 myślę że i tak nic nie poradzisz, i tak kupi to co będzie chciała. Wyluzuj, odpręż się i pomyśl że leżysz na plaży na Karaibach 😂
Gdyby to były małe rzeczy, ale ona chce kupić same duże rzeczy, które będą mi zagrażały mieszkanie, a ja dostaję konwulsji 🤣 ona nawet syna nie słucha, więc nie mam pytań...
 
Do góry