reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mnie w nocy tragedia z biodrami, ale najbardziej boli z lewej strony. Przekręcić się to tragedia, a wstać siku to już wgl 🙈
Przekręcanie w nocy to jakaś masakra, czasem się okazuje, że zostałam na plecach, bo nie miałam sił na drugi bok się przewrócić :o No i to wstawanie w nocy - koszmar! o_O A najgorzej jak potem jeszcze nie mogę ponownie zasnąć 😭
 
Mnie zdejmą szew 28.01 no i poprosili, żebym przyszła z walizką do szpitala😊. Ja już się nie mogę doczekać mojego skarbu. I to będzie koniec leżenia po ponad 4ech miesiącach w stresie, no może trzech w stresie, bo teraz już wyluzowałam😀.
Jak ja Cie doskonale rozumiem. Mi zdejma szew 9 lutego ale na normalnej wizycie w gabinecie. I po tym czasie tez juz przestaje sie oszczedzac i chce urodzic jak najszybciej.
 
Na zaparcia w razie czego polecam dwie rzeczy: jest taki syrop laktuloza, polecila mi lekarka. On jest dosc delikatny wiec trzeba go pic zgodnie z instrukcjami i efekt tak po 2/3 dniach... przynajmniej mi pomogl jakis miesiac temu. Teraz zaczynam wdrazac na nowo bo znowu mam problemy. A drugi: 5-7 sliwek suszonych zalac wrzatkiem w duzej szklance na noc, zjesc na czczo, wypic cala wode ze szklanki, pozniej kawka z mlekiem 😏 u mnie dziala 😅
Lactulozum tez polecam, ale u mnie szybciej dzialalo-dostalam to w szpitalu. A suszone sliwki jem normalnie albo jablko swieze na mnie dziala.
 
A ja chyba zaczynam magazynować energię i zbierać siły na porod bo ostatnio mi taki apetyt dopisuje ze jak nie zjem co 2,3godziny to się słabo czuje ;D mam wrażenie że te zachcianki z pierwszego trymestru to nic ;p
 
Js tez mam przeprawe do sklepu bo nie odśnieżaja ale jakos ide na zakupy sama daje sobie rade bo wozkiem nie przejade niestety bo jest tak wąsko [emoji35] i zaspy sa
U mnie brzuch raczej bez zmian, prędzej w drugą stronę - maluszek coraz bardziej uciska i się rozpycha [emoji54] Całe szczęście w nocy daje spać, ale za to noc bez pobudki na siku (a właściwie kilku) to jak los na loterii! Generalnie dziś stwierdziłam, że to już lepiej nie będzie, nie dość, że zapięcie kurtki wiąże się już z konkretnym ściśnięciem brzucha, więc wolę tego nie robić, to samo wyjście gdziekolwiek jest jak wyprawa na Mount Everest [emoji23] Ubrać się w te wszystkie warstwy, a potem jeszcze oblodzone chodniki i rozryta ulica do pokonania (już widzę jak jedziemy do szpitala przez te wertepy [emoji24]), cieknący pod maseczką nos i przy dłuższej wyprawie skroplone powietrze na rzęsach :( Także do porodu zostaje mi grzecznie siedzieć w domu, a wyjścia tylko konieczne, z chłopakiem w dodatku autem, spacerki też już chyba muszę odpuścić.
 
Czy ktoras z Was nosi majtki ciazowe? Powiem Wam ze mnie juz wszystkie moje majtki uwieraja w biodrach... kupilam teraz rozmiar wieksze i sa ok ... jak stoje, ale jak tylko siadam i rozlewa sie ten moj wielki brzuch to odrazu wbijaja mi sie gumki w biodra co straaaaznie mnie irytuje 😝 jak kupie jeszcze wieksze to mi chyba z tylka spadna ....
 
Haha ja kupulam na allegro ciazowe a jak przyszly to takie jak babcine pantalony[emoji23][emoji23][emoji23]
Czy ktoras z Was nosi majtki ciazowe? Powiem Wam ze mnie juz wszystkie moje majtki uwieraja w biodrach... kupilam teraz rozmiar wieksze i sa ok ... jak stoje, ale jak tylko siadam i rozlewa sie ten moj wielki brzuch to odrazu wbijaja mi sie gumki w biodra co straaaaznie mnie irytuje [emoji13] jak kupie jeszcze wieksze to mi chyba z tylka spadna ....
 
reklama
Czy ktoras z Was nosi majtki ciazowe? Powiem Wam ze mnie juz wszystkie moje majtki uwieraja w biodrach... kupilam teraz rozmiar wieksze i sa ok ... jak stoje, ale jak tylko siadam i rozlewa sie ten moj wielki brzuch to odrazu wbijaja mi sie gumki w biodra co straaaaznie mnie irytuje [emoji13] jak kupie jeszcze wieksze to mi chyba z tylka spadna ....
Ja kupiłam na h&m takie i jestem z nich bardzo zadowolona [emoji846] są luźne, nigdzie się nie wbijają [emoji39]
Screenshot_20210116-170445_H%26M.jpeg
 
Do góry