reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Olunia a jak dowiedziałaś sie o infekcji skoro bezobjawowa?Robiłaś jakiś wymaz?
Właśnie nie... Dlatego nie wzięłam tych leków tylko chyba poczekam do środy na wizytę u mojego gin. A teraz poszłam do lekarza Bo bolal mnie brzuch i Lekarz stwierdził infekcje podczas badania ginekologicznego, nie robił wymazu jedynie pH i badanie wziernikiem.
 
reklama
Może jeśli infekcja to pomoże większa ilość wody z cytryną wypijana dziennie?

Woda jest lekiem na całe zło, na bóle glowy również ☺

Ja czuje się dobrze, nic mi raczej nie dolega, wiadomo mam czasami lenia i więcej wypoczywam, ale przy córci jest co robić, od rana ciąglę coś, spacerek 1,5 h już za nami, obiadek zjedzony, pranie rozwieszone także teraz jej drzemka 2 h i mój czas na relaks z książką ☺

Kupiłam 1 kg truskawek i mniejszy koszyczek malin, bo mam parcie duże na owoce takie i pomidory 😁
Zaczęłam właśnie ostro pic wodę z cytryna :) ja mam ciagutki do nabiału. A Ty to aktywna mamusia dzięki córeczce :)
 
Właśnie nie... Dlatego nie wzięłam tych leków tylko chyba poczekam do środy na wizytę u mojego gin. A teraz poszłam do lekarza Bo bolal mnie brzuch i Lekarz stwierdził infekcje podczas badania ginekologicznego, nie robił wymazu jedynie pH i badanie wziernikiem.
Wlasnie sie zastanawiam co tam takiego zobsczyl ze stwierdzil infekcje.Niby ja tez raz robilam przed ciazą profilaktycznie wymaz i tez wyszly mi jakies swinstwa a objawów żadnych nie mialam,ani upławów ani swedzenie.Chyba pójde zrobic teraz profilaktycznie wymaz bo juz sie naczytalam o zakazeniach wewnątrzmacicznych.Niby biore priobiotyki doustny i dowcipny,pije żurawine ale wole sie upewnic czy tam wszystko ok.Może Ty też zrób sobie posiew to będziesz miała jasność czy faktycznie masz infekcje.
 
Zaczęłam właśnie ostro pic wodę z cytryna :) ja mam ciagutki do nabiału. A Ty to aktywna mamusia dzięki córeczce :)
Apropo wody z cytryną,ja też staram sie pić czesto ale sok z 1grejfruta i 1pomaranczy razem😊w poronionej ciazy na samym poczatku rozłożylo mnie przeziebienie ktore okazalo sie cytomegalią dlatego teraz staram sie nie dopuscic to choroby.Czosnek i naturalna wit.c dziala cuda☺
 
Wlasnie sie zastanawiam co tam takiego zobsczyl ze stwierdzil infekcje.Niby ja tez raz robilam przed ciazą profilaktycznie wymaz i tez wyszly mi jakies swinstwa a objawów żadnych nie mialam,ani upławów ani swedzenie.Chyba pójde zrobic teraz profilaktycznie wymaz bo juz sie naczytalam o zakazeniach wewnątrzmacicznych.Niby biore priobiotyki doustny i dowcipny,pije żurawine ale wole sie upewnic czy tam wszystko ok.Może Ty też zrób sobie posiew to będziesz miała jasność czy faktycznie masz infekcje.
Nie wien coś tam w środku mu się nie spodobało i stwierdził że wydzielina ale ja nie mam żadnych upławow itd. Zrobię wymaz i będę miała pewność.. Może przez 5 dni nic się nie stanie.. Gorzej jak to się rozwinie to potem ciężej zwalczyć. Też czytałam o tych zakażeniach... Strach zarówno brać leki jak i ich nie brać, nie wiadomo co gorsze
 
Hey dziewczyny !
jak się czujecie ?
mam pytanie :) dzisiaj byłam u ginekologa ale całkowicie zapomniałam jej powiedzieć ze od wczoraj pobolewają mnie nerki. Bylam w środę na badaniumoczu które wklejam w załączniku.
nie wiecie jaka może być przyczyna bólu w okolicach nerek ?


Kamienie w nerkach, które mogą być spowodowane nieprawidłowa dieta tzn zbyt duża ilość soli, za mało picia wody.
 
Nie wien coś tam w środku mu się nie spodobało i stwierdził że wydzielina ale ja nie mam żadnych upławow itd. Zrobię wymaz i będę miała pewność.. Może przez 5 dni nic się nie stanie.. Gorzej jak to się rozwinie to potem ciężej zwalczyć. Też czytałam o tych zakażeniach... Strach zarówno brać leki jak i ich nie brać, nie wiadomo co gorsze
Zrób,zrób.Już nawet nie pamiętam ile sie czeka na wyniki,obyś miała już na wizyte ze swoim lekarzem.Ja też w następnym tygodniu zrobie tylko biore luteine i ciekawe czy nie zafałszuję wyników.
 
Bez
Właśnie nie... Dlatego nie wzięłam tych leków tylko chyba poczekam do środy na wizytę u mojego gin. A teraz poszłam do lekarza Bo bolal mnie brzuch i Lekarz stwierdził infekcje podczas badania ginekologicznego, nie robił wymazu jedynie pH i badanie wziernikiem.
Bez skierowana robisz?
 
reklama
Hej! Ja byłam dzisiaj potwierdzić ciążę. No i ciąża jest (5/6 tydzień), ale tętno słabo wyczuwalne. Dr mówiła, że może jeszcze tak być i żeby sprawdzić za jakieś 2 tygodnie. Zasiała we mnie ziarnko niepokoju, bo w poprzedniej ciąży w 5 tygodniu już było widać ewidentnie bijące serduszko☹️
 
Do góry