reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mamusie moje kochane wiem, że do lutego jeszcze sporo czasu ale mam pytanko . Czy boicie się porodu bo ja paniczne chociaż, ze to mój trzeci cud to i tak boje sie że z bólami sobie nie dam rady .
ja szczerze to się nie boje, mam mega miłe wspomnienia z pierwszego porodu SN i mimo skurczy prawie przez 12 h dałam rade i sam poród już ta końcówka nie było aż takie straszne jak opowiadają, wiadomo bolało, ale jak się zobaczy dzieciątko i ma je później przy sobie i spokój sam na sam w szpitalnym pokoju gdzie miałam sama pokój to ekstra wspominam wszystko i cały pobyt ☺️
 
reklama
ja chciałam kiedyś na początek 2 synów..pozniej mogą być 2 córki..a teraz jak przyszedł czas na corke to ja znowu chce syna :D
 
u mnie pierwsza ciąża była w terminie 😇
Ooo.. To świetnie :) oby teraz też tak było, moja pierwsza ciąża zakończyła się niecały tydz wcześniej, ale to też lepiej kilka dni wcześniej niż później. Mi ostatni miesiąc strasznie się dluzyl... Zobaczymy jak teraz będzie :) napewno będę się bardziej stresować niż przy pierwszym porodzie.. Ponoć każda ciąża i poród może być inny ale teraz ogarnia mnie strach na myśl o porodzie... W 1 ciąży nie bałam się porodu
 
A jest możliwość stworzenia tu takiego miejsca gdzie wrzucimy kto w którym tyg jest na kiedy ma termin kiedy nast. wizyta usg..:) pytam bo kiedyś na listopadowkach tak miałyśmy i to było fajne:) wszystko w jednym miejscu:)
Ja jestem za tym, żeby po przekroczeniu 1 trymestru stworzyć zamkniętą grupę. Wtedy można tworzyć różne wątki tematyczne i wszystko jest przejrzyste. No i wgląd mają tylko osoby z grupy, więc zyskujemy prywatność :)
A powiedzcie czy myslicie już o imionach dla swych bobasow?
Z synem bardzo długo nie mogliśmy się zdecydować. Dopóki nie poznamy płci to chyba darujemy sobie dywagacje, bo i tak pewnie potem będą zacięte dyskusje :)
Mamusie moje kochane wiem, że do lutego jeszcze sporo czasu ale mam pytanko . Czy boicie się porodu bo ja paniczne chociaż, ze to mój trzeci cud to i tak boje sie że z bólami sobie nie dam rady .
Czasem o tym myślę. Poprzedni poród to była porażka zakończona CC.
Bardziej jednak boję się całego pobytu w szpitalu, bo w pierwszym przypadku miałam masakryczny zjazd emocjonalny. Teraz dojdzie jeszcze rozłąka z synem. I tego najbardziej się obawiam
 
reklama
Jeśli chodzi o wagę to raczej stoi lub spada ale patrzac na poprzednią ciążę to od 4/5 miesiąca waga podskoczy lawinowo 😜
Brzuszka tez jeszcze nie widać ale jak się poloze to czuć na dole brzucha twarda "kule" więc lada moment brzucho się wyłoni 😜
Widzę że każdy już wije gniazdko, u nas też gabinet zamieni się w pokój malucha🙃

Rozważałam prenatalne i też się wybiorę, okazało się że przysługuje częściowa refundacja przy ubezpieczeniu z PZU więc czemu nie skorzystać 😁 tak jak mówisz Brrrownie głowa będzie spokojniejsza
 
Do góry