reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Może poduszka dla kobiet w ciąży lub zwinięty w rulon koc pomoże? 🙂 Ostatnio przetestowałam i w końcu zasnęłam 🤣
Właśnie pod koniec tygodnia przyszedł rogal do spania - właśnie jesteśmy w fazie testów. :D Co prawda ciężko się przestawić z ciągłego spania na brzuchu na spanie na boku i to jeszcze na takiej poduszczce, ale czego się nie robi dla bąbelka:D my kobiety jesteśmy w stanie przetrwać wszystko przecież:D !
 
reklama
Cześć dziewczyny ;)
Jestem po wizycie, wszystko w porządku, wielkość i waga dziecka adekwatna do wieku ciąży, czyli do 19 tygodnia [emoji16] pytałam o płeć i lekarz mi mówi " o proszę, tu ładnie widać, widzi Pani ?" A że ja ciemna w rozpoznawaniu płci to mówię że coś widzę ale nie wiem co [emoji38] i okazało się że chłopiec [emoji16][emoji16]
 
Cześć dziewczyny ;)
Jestem po wizycie, wszystko w porządku, wielkość i waga dziecka adekwatna do wieku ciąży, czyli do 19 tygodnia [emoji16] pytałam o płeć i lekarz mi mówi " o proszę, tu ładnie widać, widzi Pani ?" A że ja ciemna w rozpoznawaniu płci to mówię że coś widzę ale nie wiem co [emoji38] i okazało się że chłopiec [emoji16][emoji16]
To superr 😊
 
Cześć dziewczyny ;)
Jestem po wizycie, wszystko w porządku, wielkość i waga dziecka adekwatna do wieku ciąży, czyli do 19 tygodnia [emoji16] pytałam o płeć i lekarz mi mówi " o proszę, tu ładnie widać, widzi Pani ?" A że ja ciemna w rozpoznawaniu płci to mówię że coś widzę ale nie wiem co [emoji38] i okazało się że chłopiec [emoji16][emoji16]
To super ze wszystko jest w jak najlepszym porządku :) po takim czasie w domu i bez badania to nic tylko się cieszyć na takie wiadomości :) i gratulujemy w takim razie chłopaka :D
 
Cześć dziewczyny.
Może wy mi pomożecie dojść do tego co to może być.
Od paru dni mam mrowienie, pieczenie w udach jak się przekrecam na drugą stronę na łóżku to tak się zaczyna tak nie mam żadnego mrowienia czy pieczenia. Dziś zauważyłam aby że w łydce jak złapał mnie bol i nie mogłam chodzić, musiałam siąść chwilę i dopiero przeszło.
Nigdy takich boli nie miałam. Czytałam trochę na Internecie że może być to rwa kulszowa. Ale nie wiem czy nie iść do lekarza z tym... Wizytę u swojego gina mam dopiero za 2tyg..
 
Cześć dziewczyny.
Może wy mi pomożecie dojść do tego co to może być.
Od paru dni mam mrowienie, pieczenie w udach jak się przekrecam na drugą stronę na łóżku to tak się zaczyna tak nie mam żadnego mrowienia czy pieczenia. Dziś zauważyłam aby że w łydce jak złapał mnie bol i nie mogłam chodzić, musiałam siąść chwilę i dopiero przeszło.
Nigdy takich boli nie miałam. Czytałam trochę na Internecie że może być to rwa kulszowa. Ale nie wiem czy nie iść do lekarza z tym... Wizytę u swojego gina mam dopiero za 2tyg..
Może to być rwa a może to być przeciążenie mięśni. Organizm jest coraz cięższy a niestety nogi ten ciężar muszą utrzymywać i mogą być zmęczone. Ja ostatnio przez kilka dni miałam ból i mrowienie prawej nogi. Od pośladka do łydki. Pomagało lezenie na lewym boku bo podobno wtedy przepływ krwi jest lepszy. U mnie lekarz powiedział że skurcze nóg i ból to normalna rzecz. Chyba że by zaczęły puchnąć, siniec lub być tkliwe przy dotyku. No to już wtedy lepiej zgłosić się do lekarza.
 
Hej, mam pytanie odnośnie badania TSH i hormonów tarczycy- jesli w 1 trymestrze wyszły Wam dobre wyniki i nie leczycie się na nią to czy będziecie powtarzac to badanie chociaż raz w każdym trymestrze? Bo tak czytam i juz sama nie wiem wedlug tych wszystkich tabelek badan w ciąży obowiązkowe jest tylko na poczàtku ciąży, ale w jakims artykule wyczytalam ze powinno sie badac chociaz raz w każdym trymestrze nawet jesli wyniki na początku wyszły dobrze🤔 czyli tarczyca tez moze wariowac wraz z biegiem ciąży tak jak wszystko inne? 😉
 
reklama
Do góry