reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Żeby bylo malo gbs dodatni!!!! Bozee ja dzisiaj sama chyba sobie wyjme dziecko.
Święta92 czy ja dobrze pamiętam, że jesteś z Poznania?
Nie martw się ja również mam dodatni GBS a do tego jutro 40 + 0, mało co się dzieje i jadę do szpitala ze skierowaniem od lekarza prowadzącego... Głowa do góry! :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210124-224229_Instagram.jpg
    Screenshot_20210124-224229_Instagram.jpg
    229,8 KB · Wyświetleń: 64
Hej 😊 można jeszcze do Was dołączyć? :) czytam Wasze posty już od dłuższego czasu, stwierdziłam, że się przywitam 😃 terminy mam dwa- z ostatniej miesiączki na 10.02 a z pierwszego USG na 19.02. Lekarka już sama nie wie kiedy urodzę, bo ostatnio na USG wyszło, że Mała ma wagę na 40 t.c. (3799g) także właściwie rozkładam ręce gdy ktoś pyta na kiedy mam termin 😅 to moja druga ciąża, pierwsza była prawie 11 lat temu 😱
 
reklama
Do góry