reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny - jak reagujecie na placz Waszych dzieci? Pozwalacie im poplakac czy od razu przychodzicie/przytulacie/etc. ?

ja w sumie do tej pory reagowalam od razu. Jakos nie przemawia do mnie podejscie „wyplakania sie”. Kurcze ale moze troche za bardzo sobie wzielam to do serca?
Biorę od razu, a mój facet woła do mnie, "daj jej chwilę popłakać", przyznam szczerze - nie potrafię🤷‍♀️...
 
U nas to jest wkurzajace ze nawet na rekach bez szans. Nawet u meza szuka cyca... 😒 za to calkiem fajnie wytrzymuje na kolanach skierowana w moja strone - gadam do niej albo macham grzechotkami i ja interesuje. No ale oczywiscie nie da rady w nieskonczonos

A moj szkrab tez juz sie usmiecha i teraz jestem pewna ze to usmieszki a nie grymas 🤗🤗🤗
 
Rany dziewczyny, czy tylko moje dziecko poza spaniem i jedzeniem glownie ryczy? 😐 ostatnio nawet mata jej sie znudzila. Pol godziny to taki naprawde max. Troche dluzej wytrzyma jak ja trzymam na kolanach twarza do siebie ale np. wezme na rece to od razu szuka cycka i jest ryk. Wychowalam nalogowca 😲🤦‍♀️
No tak bywa co dziecko to inny charakter ma moj to spokojny jest nawet jak nie spi a zostawie w lozeczku to patrzy sobie na cos 😂
 
reklama
Dziewczyny - jak reagujecie na placz Waszych dzieci? Pozwalacie im poplakac czy od razu przychodzicie/przytulacie/etc. ?

ja w sumie do tej pory reagowalam od razu. Jakos nie przemawia do mnie podejscie „wyplakania sie”. Kurcze ale moze troche za bardzo sobie wzielam to do serca?
Od razu reaguje 😄 bo im dłużej tym głośniej i intensywniej ryczy 🙈
 
Do góry