reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U nas nr 1 to batat z brokułem, a ogólnie to wszystko lubi: dynia, brokuł, kalafior z marchewką itd . Jeśli chodzi o warzywa to nie mamy problemu. Ale jak na przykład widzę że nie ma ochoty jeść to na siłę nie daje tylko odpuszczam. Ostatnio próbował jabłuszka i suszonej śliwki ale póki co owoce mniej mu smakują. A dla mnie niestety kupki są tragiczne po tych wszystkich pysznosciach 😲
no tak mój też ten z bobovity 😂 ale lubi też Holle brokuł z ryżem
u mnie też kupki tragedia byla po pierwszym dniu 😬 a teraz chyba jakoś już mniej ale teraz dodaję olej do warzyw 2 łyżeczki a do owoców niby 1 ale owoców jeszcze nie jedliśmy - chyba jutro spróbujemy 😜
 
no tak mój też ten z bobovity 😂 ale lubi też Holle brokuł z ryżem
u mnie też kupki tragedia byla po pierwszym dniu 😬 a teraz chyba jakoś już mniej ale teraz dodaję olej do warzyw 2 łyżeczki a do owoców niby 1 ale owoców jeszcze nie jedliśmy - chyba jutro spróbujemy 😜
Bardziej miałam na myśli że tragicznie śmierdzące 😂
 
dobra zmiana tematu jak Wam idzie rozszerzanie diety
mój brokuła w szamie
pasternak się krzywił
a dzisiaj poszła marchewka i wypluwa wszystko za drugim razem się poddałam
chyba będzie jadł sam brokuł:oops:
a jak u Was?
Ja mojego pochwalilam, ze oieknie je marchewke, a on przestal i tez wszystkim pluje-owocami tez. Kaszki i kleiku w ogole nie akceptuje. Jedziemy jutro nad morze i zdecydowalam, ze zrobimy tydzien przerwy i nie zabieram sloikow.
 
Ja mojego pochwalilam, ze oieknie je marchewke, a on przestal i tez wszystkim pluje-owocami tez. Kaszki i kleiku w ogole nie akceptuje. Jedziemy jutro nad morze i zdecydowalam, ze zrobimy tydzien przerwy i nie zabieram sloikow.
mój kaszki je zaczęłam od nich no nic jutro wrócę do brokuła jak nie pójdzie to też przerwa 🙄
 
mój kaszki je zaczęłam od nich no nic jutro wrócę do brokuła jak nie pójdzie to też przerwa 🙄
U nas brokul jje, dynie wsuwa az sie trzęsie. Marchewka slabo, miala dwa dni przerwy i po tym poszlo znacznie lepiej. Owoce wogole nie ida bo pluje. Ale nic na siłę nie daje. Jak nie vhce to robie dzień dwa przerwy. Za to jak tata dal polizać loda z czekoladą to było wielkie zdziwienie co to ;D
 
U nas brokul jje, dynie wsuwa az sie trzęsie. Marchewka slabo, miala dwa dni przerwy i po tym poszlo znacznie lepiej. Owoce wogole nie ida bo pluje. Ale nic na siłę nie daje. Jak nie vhce to robie dzień dwa przerwy. Za to jak tata dal polizać loda z czekoladą to było wielkie zdziwienie co to ;D
oo jeszcze dyni nie próbowałam 😜
coś ta marchewka chyba nikomu nie idzie aniby takie super warzywo słodkie 😂
 
dobra zmiana tematu jak Wam idzie rozszerzanie diety
mój brokuła w szamie
pasternak się krzywił
a dzisiaj poszła marchewka i wypluwa wszystko za drugim razem się poddałam
chyba będzie jadł sam brokuł:oops:
a jak u Was?
A mojej chyba smakuje wszystko. Daje jej po kilka łyzeczek i na końcu jest płacz bo by chciała wiecej. Wczoraj dyni wsunela pół małego sloiczka i dopiero była zadowolona 🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Padam z nóg... Wróciliśmy do domu o 1, mloda się przebudziła na jedzenie o 2.30, pozniej o 6 i spala do 8.30😂ledwo dzis patrze na oczy. Imprezka była super. Teście bardzo zadowoleni z prezentu (zamowielismy DJ i nic nie wiedzieli) były tance lepsze niż na weselach 😂😂
 
Do góry