reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny czy Wasze maluchy tez tak maja lub mialy? Mloda w nocy się budzi bardzo często. I nagle z zamkniętymi oczami podrywa sie i wstaje w łóżeczku. Robi to milion razy przez sen dosloqnie. Ile to u Was trwalo?
 
reklama
Jak dadzą to znowu coś pojdzie w górę tak to działa. Z pustego nie naleją 😥😂 teraz 500 zł które dają ma wartość pewnie 250 zł. Paliwo koszmar... To są jaja serio. A oni rozdają pieniądze.... Wymyślałaja jakieś nowe lady... Sponsorują patologię i tyle. Mam nadzieję, że to się skończy, tylko nie będzie czego juz ratować 😥
Benzyna idzie w dół ! Ostatnio u nas 6.30 zł a wczoraj 6.07 zł. Oby dalej taniało
 
Wiesz jakby patrzeć, kogo stać na dzieci, to by się okazało, że większość ludzi dzieci by nie miała. Tym co się nie chce pracować, to w ogóle nie powinni płacić, ale wiem jak jest. Często ktoś pracuje uczciwie i zarabia mniej niż taki leser, no takie życie niesprawiedliwe. Sama wiem po sobie i swojej pracy. Niepracującym też bym grosza nie dała i to powinno być kryterium, a nie wysokość dochodu, który zresztą często ludzie sobie zaniżają żeby dostać jakieś świadczenie.
No właśnie u nas wszystkie benefity się dostaje jak się nie pracuje i to nie jest sprawiedliwe.
Ja to się boje iść do mopsu po pomoc, chociaż teoretycznie mogłabym udawać samotną matkę bez dochodu, ale nie umiem tak kłamać. 🤣
 
Będę się cieszyć jak zejdzie na 5 zl 😁 ale już pewnie nie możliwe 😥😥 samochód nasz pali jak smok😂 az strach jeździć hahaha.
Ja mam w gazie, ale jak kupowałam samochód to do pełna za 80 tankowałam i robiłam 350 km, teraz place 115 do pełna 🤣 a samochód kupiony w marcu, więc co będzie za kolejne pół roku ✌️
 
reklama
Do góry