reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Hej! Ja jeszcze chcę być w grupie.

Tydzień się nie odzywałam. Wyprowadziliśmy się z Polski w zeszłą sobotę i miałam długą podróż, którą przez kilka dni odsypiałam. Jutro zaczynam już 12 tydzień. Muszę tu na miejscu ogarnąć lekarza, tylko czekam jeszcze na ubezpieczenie. W tym tygodniu ma być już w systemie. Codziennie są tu upały, ale cudowne widoki wynagradzają wszystko. W sumie bardzo się cieszę, że miesiące zaawansowanej ciąży przypadają na jesień i zimę, bo teraz nie wyobrażam sobie chodzić z dużym brzuchem przy takiej pogodzie. Ogólnie mam ostatnio tak niską wydolność a różne wyjścia są dla mnie jak wyprawy w góry 😅


A gdzie się wyprowadziliście? Do jakiego kraju?
 
reklama

Załączniki

  • 20E74729-F75C-470C-92FE-44D36F9FA9F7.jpeg
    20E74729-F75C-470C-92FE-44D36F9FA9F7.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 56
A macie jakąś intuicję co do płci?
Ja zawsze chciałam dziewczynkę, objawy mam pół na pół, bo mdłości raczej lekkie, ostatnio się trochę nasiliły ale ochota na słodycze i pryszcz na pryszczu, gdzie nigdy nie miałam 🤦🏼‍♀️
Mimo wszystko jakieś mam przeczucie na chłopaka 😆
Powinnam dowiedzieć się w przyszłym tygodniu, bo robiłam nifty, więc zobaczymy czy moja intuicja się sprawdzi 😅
Daj znac jak będziesz miała wynik 😁
 
Ja mam przeczucie i nadzieję, ze będzie dziewczynka (imię wymyślilam, pozostaje jeszcze tylko męża do niego przekonać). W poprzedniej ciąży na prenatalnych jak uslyszalam że dziewuszka, to od razu wiedziałam, ze to pomyłka i miałam rację - dwa tygodnie później nie było już wątpliwości że to Cezary😆 Zgadzałoby się, bo wtedy od słodyczy mnie odrzuciło, brzuch miałam bardziej do przodu niż na boki, cerę ładną, ale ja w to nie wierzę, bardziej w intuicję. Oczywiście jak się okaże, ze teraz też chłopak, to będę się cieszyć równie mocno. Ale marzą mi się te sukieneczki i warkoczyki😅
To ja tak samo, lekarz powiedział na prenatalnych, że dziewczynka i jakoś nie mogłam uwierzyć, byłam przekonana, że chłopak, i jakiś czas później inna lekarka robiła mi usg i mówi „nie byłabym taka przekonana co do tej dziewczynki” 🙂 i faktycznie na kolejnym usg już była pewność, że chłopak. Teraz mam przeczucie na dziewczynkę, imię już wybrane 😄 a z drugiej strony byłoby fajnie jakby był kolejny syn, no nie dogodzi 😂
 
Dziewczyny do jutra mozna sie zgłaszac na watek zamkniety

Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Julka92
Tuska2021
roxxi
Chudzinka
Msszczotka
Magsie
Fiołkowa85
Lisek88
Moniu1
Ja tez ja tez!
 
Trochę mnie martwi to że mdłości mi ustają. Prawie są zerowe w zasadzie. Znaczy się wiem że im dalej tym mniej ale jakoś mnie to martwi
Ogolnie to pewnie wszystko jest wporzadku a ja niepotrzebnie panikuje🤣🤣
Nie myśl tak nawet bo wrócą ze zdwojoną siłą 🤭 też tak miałam. Teraz znów chwilą przerwy (3dni) I już nie narzekam że mi ich brakuje 😜
 
reklama
Do góry