reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

jak będzie raczkować to raczej z przewijaka już nie będziesz korzystać. Teoretycznie nikt dziecka na przewijaku nie zostawia, więc spaść nie powinno, ale prawda jest taka ze takie 8/9 miesięczne dziecko jest już tak sprawne i silne ze jednym ruchem może sie przekręcić i spaść. Mój syn miał przewijak na łóżeczku i właśnie podczas przewijania mi tak fiknął, złapałam go wlocie i tego samego dnia przewijak opuścił nasz dom 😬
To w sumie też zależy, moją prawie roczną córkę nadal zazwyczaj przewijam na przewijaku. Jest wtedy dużo spokojniejsza niż przy przewijaniu np na łóżku, gdzie z prędkością światła spierdziela z gołym tyłkiem 😬
 
reklama
jak będzie raczkować to raczej z przewijaka już nie będziesz korzystać. Teoretycznie nikt dziecka na przewijaku nie zostawia, więc spaść nie powinno, ale prawda jest taka ze takie 8/9 miesięczne dziecko jest już tak sprawne i silne ze jednym ruchem może sie przekręcić i spaść. Mój syn miał przewijak na łóżeczku i właśnie podczas przewijania mi tak fiknął, złapałam go wlocie i tego samego dnia przewijak opuścił nasz dom 😬
My nasza nadal przewijamy na przewijaku ☺ a ma 14 miesiecy
 
To w sumie też zależy, moją prawie roczną córkę nadal zazwyczaj przewijam na przewijaku. Jest wtedy dużo spokojniejsza niż przy przewijaniu np na łóżku, gdzie z prędkością światła spierdziela z gołym tyłkiem 😬
Moja miala 11 miesięcy i z powodu przeprowadzki sprzedaliśmy cały zestaw. I też było mi wygodnie, a córka spokojnie leżała, choć do spokojnych nie nalezy.
 
Dziewczyny do jutra mozna sie zgłaszac na watek zamkniety

Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Julka92
Tuska2021
roxxi
Chudzinka
Msszczotka
Magsie
Fiołkowa85
Lisek88
Moniu1
 
ja jestem w 9 tygodniu (z om 10) i ja nie wiem dlaczego ale od kilku dni tak mi brzuch puchnie jak zjem COKOLWIEK nawet najmniejsza i najlżejsza rzecz ze mnie to przeraża (nawet po wypiciu wody rano)🫣 a wieczorem to już w ogóle masakra😩 to nawet nie to ze mam jakaś niestrawność czy cos bo nic mnie nie boli ani nie dolega.. nie wiem czy fo kwestia tego ze jestem bardzo szczupła i drobna (41 kg) i może macica się powiększa ale no żeby na tym etapie już mieć brzuszek to chyba trochę przesada😂nawet rano jak się budzę to ten brzuch nie jest idealnie plaski tak jak miałam zawsze
chyba ze to minie
 
ja jestem w 9 tygodniu (z om 10) i ja nie wiem dlaczego ale od kilku dni tak mi brzuch puchnie jak zjem COKOLWIEK nawet najmniejsza i najlżejsza rzecz ze mnie to przeraża (nawet po wypiciu wody rano)🫣 a wieczorem to już w ogóle masakra😩 to nawet nie to ze mam jakaś niestrawność czy cos bo nic mnie nie boli ani nie dolega.. nie wiem czy fo kwestia tego ze jestem bardzo szczupła i drobna (41 kg) i może macica się powiększa ale no żeby na tym etapie już mieć brzuszek to chyba trochę przesada😂nawet rano jak się budzę to ten brzuch nie jest idealnie plaski tak jak miałam zawsze
chyba ze to minie
To ja rano się budze płaska a wieczorem jestem mega okrągła a to 12+3 wg usg
 
Też tak mam że rano juz trochę widać ale ktoś z zewnątrz by nie pomyślał a w ciąży dnia już tak wydyma brzuch że zauważyłam w tym tygodniu że ludzie w pracy już patrzą na brzuch milcząco 😅 i widzę że myślą, czy to ciąża czy pojadla 🤣 a tydzień temu byliśmy na urodzinach i myślałam że nikt się nie zorientował bo nic nie mówił a potem przyjaciółka mi mówiła że wszyscy ją pytali za moimi plecami czy jestem w ciąży 🤣🤷 a więc jednak widać takze to nie minie 🤣
 
U mnie brzuch już lekko zaokrąglony. Ale ci co nie wiedzą chyba się nie domyślają tym bardziej że nie chodzę w obcisłych ubraniach. Czuję po spodniach że czas przejść na leginsy lub na spodnie z gumką w pasie,guziki już odpadają.
U mnie dziś noc masakra😞 nie dość że po burzy było strasznie duszno to wstawałam do wc chyba 4 razy.
Wiatrak ustawiłam na łóżko i jakoś dawało się w miarę spać. Jakieś bzdury mi die śniły mąż mówi,że rzucałam się strasznie na łóżku 🤦‍♀️
No i ten cewnik strasznie mnie uwiera,jednak mój organizm chyba się nie przyzwyczai do ciała obcego w moczowodzie a tu jeszcze tyle miesięcy do wyjęcia go 😞
 
U mnie brzuch już lekko zaokrąglony. Ale ci co nie wiedzą chyba się nie domyślają tym bardziej że nie chodzę w obcisłych ubraniach. Czuję po spodniach że czas przejść na leginsy lub na spodnie z gumką w pasie,guziki już odpadają.
U mnie dziś noc masakra😞 nie dość że po burzy było strasznie duszno to wstawałam do wc chyba 4 razy.
Wiatrak ustawiłam na łóżko i jakoś dawało się w miarę spać. Jakieś bzdury mi die śniły mąż mówi,że rzucałam się strasznie na łóżku 🤦‍♀️
No i ten cewnik strasznie mnie uwiera,jednak mój organizm chyba się nie przyzwyczai do ciała obcego w moczowodzie a tu jeszcze tyle miesięcy do wyjęcia go 😞

No jeszcze trochę Ci pozostaje Ci się z nim męczyć. Ale to dla Waszego dobra. Więc trzeba jakość znieść.

Co do mojego brzucha to ja swój mam taki dość widoczny więc teraz będzie pozno widać mi się wydaje. Znaczy coś tam pewnie urósł bo i czuje po spodniach ale po prostu nie widać tak mnie bo mam te swoje kilogramy 🤣
 
reklama
Trochę mnie martwi to że mdłości mi ustają. Prawie są zerowe w zasadzie. Znaczy się wiem że im dalej tym mniej ale jakoś mnie to martwi
Ogolnie to pewnie wszystko jest wporzadku a ja niepotrzebnie panikuje🤣🤣
 
Do góry