reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja mam wanienkę Tega ze stelażem, tą troszkę większą i fajnie się sprawdzała. Jest w garażu, bo jeszcze nie zdążyliśmy sprzedać na szczęście 😄 co do spania to mam zamiar kupić dostawkę, ale podejrzewam, ze i tak będzie wspólne spanie w łóżku 🙂 byłam tak wykończona tym ciągłym nocnym wstawaniem, ze to wspolspanie to było dla mnie wybawienie. Ale nie chciałabym tym razem tak długo karmić, najlepiej pół roku, chociaż wiadomo, życie zweryfikuje. Syna tez tyle chciałam karmić, ale później nie wyobrażałam sobie, żeby przestać, teraz mój młody ma 15 miesięcy i próbujemy kończyć, ale łatwo nie będzie 🙈 póki co od kilku dni nie karmimy sie w dzień i na drzemkę usypiam go w wózku
 
reklama
Przewijak miałam z Ikei Gulliver i lubiłam go bardzo, to niestety sprzedało się w pierwszej kolejności 🙈 teraz jak patrzę na ceny to szok, jak wszystko podrożało
 
U nas córka spała w nocy tylko i wyłącznie w dostawce do jakiegoś 7 mc. Potem zaczęły się zęby i inne problemy i wylądowała z nami w łóżku. Ciągle mam plan, że będę ją przyzwyczajać najpierw do łóżeczka, a potem wyniesiemy ją do jej pokoju, ale póki co nie mogę się za to zabrać. Ona w nocy często się wybudza z płaczem i jak jestem obok, to szybko ją wyciszam, a jak śpi sama, to jest już głośny ryk.
 
Przewijak miałam z Ikei Gulliver i lubiłam go bardzo, to niestety sprzedało się w pierwszej kolejności 🙈 teraz jak patrzę na ceny to szok, jak wszystko podrożało

Właśnie jestem na etapie poszukiwania komody i przewijaka i ten Gulliver prezentuje się super! Widzę tylko, że ma otwarte półki na dole- powiedz proszę czy nie przeszkadzało Ci to jak maluch podrósł i był na etapie raczkowania/chodzenia?

Kompletnie nie wiem, czego szukać i staram się przewidzieć wszelkie potencjalne problemy w późniejszym czasie 😅
 
Aktualnie 12 tc. Bóle są właśnie takie miesiączkowe plus to rozpieranie ale nic innego się nie dzieje wiec staram się nie panikować

U mnie podobnie, do tego ten krwiak, więc rozumiem Twoje obawy, ale te bóle jak na miesiączkę, póki nie jakieś ekstremalne, są normalne 🤗 29.07 masz prenatalne, więc jeśli cokolwiek miałoby być nie tak, to będzie wtedy widać a jeśli do tego czasu mocno się nasili ból, to ja bym pojechała na sor, dla własnego spokoju.
 
reklama
Właśnie jestem na etapie poszukiwania komody i przewijaka i ten Gulliver prezentuje się super! Widzę tylko, że ma otwarte półki na dole- powiedz proszę czy nie przeszkadzało Ci to jak maluch podrósł i był na etapie raczkowania/chodzenia?

Kompletnie nie wiem, czego szukać i staram się przewidzieć wszelkie potencjalne problemy w późniejszym czasie 😅
jak będzie raczkować to raczej z przewijaka już nie będziesz korzystać. Teoretycznie nikt dziecka na przewijaku nie zostawia, więc spaść nie powinno, ale prawda jest taka ze takie 8/9 miesięczne dziecko jest już tak sprawne i silne ze jednym ruchem może sie przekręcić i spaść. Mój syn miał przewijak na łóżeczku i właśnie podczas przewijania mi tak fiknął, złapałam go wlocie i tego samego dnia przewijak opuścił nasz dom 😬
 
Do góry