mamawuk
Początkująca w BB
A ja myślę, że już poproszę o dopisanie mnie. Co prawda nie wiem jaki mam dokładnie przyrost bety, bo nadal nie dostałam wyników z niedzieli, ale korzystam z testów clearblue ze wskaźnikiem tygodni od zaplodnienia i w dzień gdy beta z krwi wynosiła 97 wskazywało 1-2, dwa dni później już na teście miałam 2-3 (według producenta taki wskaźnik pojawia się przy becie ponad 153 do 2500), wczoraj też 2-3, a dziś dwa testy pokazały 3+, czyli według producenta ponad 2500 beta. Oczywiście to tylko domowe testy i absolutnie nie oznaczają konkretnych wyników, ale pokazują przyrost, a to ważne i bardzo mnie uspakaja
dziś mam 4tydzien +4 dzień, według miesiączki termin na 26.02.2027, choć będę miała cesarkę, więc strzelam, że około 22 lutego urodzę
mam pierwszą wizytę u polskiej ginekolog wraz z USG w sobotę 27.06 (to będzie 5+1 i marzę o tym, żeby było widać serduszko), później mam kolejne USG ale bez wizyty lekarza 8.07 i tego dnia będę też miała pobieraną krew do wykrycia płci dziecka 