reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Cześc
u nas tez słoneczko:-)
Karolinko chłopaki mówią że dobre ciasto...
karola oj ja tez zazdroszcze tez bym poszalała po sklepach :tak:
 
reklama
hejka ja tez nie lubię chodzić po sklepach ale jakby mi ktoś zafundował " sklep + cały dzień ciuchy bez dzieciów"hehe ;-) nie obraziłabym się ......zazdroszczę..a szczególnie tego luzu przy np mierzeniu rzeczy ( i nie patrzysz czy ci łosiek mały nie ucieka ze sklepu bądź chowa w regały;-))echhh fajnie byłoby:-D
 
no naprawdę super aż same nie mogłyśmy uwierzyć że mamy taki luz i nie trzeba nikogo pilnować ani się śpieszyć. trochę się powygłupiałyśmy przymierzałyśmy super nie na nas ubrania aż się dziwnie w sklepie patrzyli ale w końcu babeczka zapytała czy mi się to podoba ale oświeciłysmy ją że jesteśmy na wagarach od dzieci i wszystko stało się jasne.

naprawdę polecam jeśli tylko macie okazję nawet bez kupowania byle się wyrwać.

no nic koniec wspomnień choć nogi mnie jeszcze bolą czas zetrzeć kurze odkurzyć itd. czyli wrócić do postaci kopciuszka ehhhh.

ale dobrze że słońce od rana
 
ale dziś u nas pięknie było.wspólny "dzielicowy" spacer 4 mamy i 4 dzieci jak kiedyś- jedna z nas już wróciłą do pracy. jutro może też się uda wyrwać na kulki by dzieciaki poszalały a my plotkowały choć godzinkę.
miłego wieczorku.
 
hej hej czy ktos wie kiedy nadejdzie wiiosna????????????????????? ja juz nie mogeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Witam :tak:

Susu kiedyś nadejść musi ;-)


Oj zakupy bez dzieci ....marzą mi się też ale albo Emilka sie przyklei i z babcią zastać nie chce a jak się uda ze zostaje to jak wyjdę to po pół godzinie telefon że mały płaczę :sorry2: a dawno nie byłam na takim wyjściu :no: bo w ciąży to nic na teraz się kupić mi nie udało :-D
 
reklama
Do góry