reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

u mnie też świeci cudne słoneczko dlatego pranie wywiesiłam na balkon może wyschnie.Zaraz zbieram się z wynikami do pani doktor a Szymcio na chwilunie do babci do sklepu no i może uda się jakiś spacer zaliczyć.Wczorja byliśmy chwilkę, ale już po południu mał miał lekką chrypkę.pewnie przez ten wiatr to nas z pól nawiedza.

do usłyszenia pa

p.s. miłego dnia
 
reklama
Witam.
Od 6.00 mam pobudke,ale to nic ,bo wyspałam sie rewelacyjnie,Kubula do nas nie przyszedł,cała noc w swoim łóżeczku.
Maleństwo brykało cały wieczór,wiec w nocy tez mnie nie budziło(jak trafi na pęchcerz,to wiadomo...,he,he,na siusiu wstac trzeba).
Czekam dzis na słonko i ruszamy na spacering.
 
Witam słonecznie o poranku :-)

a ja dzis niewyspana jakoś, nie wiem czy mnie coś nie łapie czasem:dry:mąż wczoraj poszedłz kumplami na meczowy wieczór i nocował u mojego brata, jak ja nie lubie jak go nie ma:sorry:

wybieram własnie częsciowo ciuszki z nexta dla HUbka - szwagierka zamawia i chce sie podczepic pod zamówienie - ale kompletnie nie wiem na co sie zdecydowac, bo przez ten nowy samochód budżet lekko obciety:sorry:

miłego dnia wszystkim :-)
 
hejka

u nas juz slonce wstalo i zapowiada sie ladny dzien wiec nas tez czeka spacering. Tylko nier wiem jak dlugi bo Milena nadal bierze lekarstwa i jakas niewyrazna jest. Nocke mielismy ''z atrakcjami'' ze strony Mileny.pobudka o 5.05 ;(
a poza tym wstawilam pranie, zaczelam myc gary i wode wylaczyli.

Udanego dnia wszystkim
 
Cześć dziewczyny. Stęskniłam się.

Ciągle czasu za mało. Mam wrażenie, że czas mija na moich oczach, a ja jakas spowolniona jestem, cały dzień starcza tylko na to żeby wysprzątać w jednej szafce, albo umyć naczynia. Gdzie jesze mycie okien, czy siedzenie w internecie? Nie wiem jak to robicie, że jestescie takie aktywne... Pozazdrościć.

Noc mialysmy nieciekawa - malo spalysmy - Milena ma goraczke, zatkany nos i mowila ze boli ja glowa. Czyzby to zatoki? A kladla sie spac z placzem i juz wtedy mowila ze boli ja glowa, a ja myslalam ze to od placzu i ze zmeczenia.
Karolino77. Julci walił się, jak myślałam, z zatok, wstrętny zielony katar. Oddychała normalnie przez nos, tylko jak czasem kichnęła, to wyskakiwał stwór.
I do tego zaraziłam się od niej i siedziało mi w zatokach. Poszłam do lekarza, a tu lekarz mądruś mnie wyśmiał, że w tym wieku dzieci nie mają zatok... Do tego jeszcze wysnuł teorię, że dzieci nie zarażają dorosłych, a z tych żłobkowych bakteryjek rodzice robią potwory, które atakują wszelkie życie na ziemi.
Ciekawe co powie Twój lekarz, daj znać.
Psikałam jej nosek wodą z dodatkiem miedzi. Długo jej nie przechodziło, przeszło nie wiadomo kiedy.
Zdrówka życzę.
 
WITAM
już tu raz byłam napisałam post i wyłączyli internet więc nie przeszedł pech.

u nas też słoneczko choć tylko 5 stopni ale pewnie jeszcze chwila i zrobi się cieplej.my dziś z Szymciem sami więc starczy dla nas bitek od świąt to obiad z głowy i możemy się dziś tylko bawić.Szymcio zaproponowałdzień piżamkowy to pewnie do 11 posiedzimy tacy wystrojeni.

mnie jakoś kolekcja Next nie powaliła zbytnio na kolana kiedyś te ubranka dla chłopców był bardziej kolorowe.ja też muszę coś poszukać dla małego zwłaszcza jakieś dresy bo ma tylko 3 pary spodni a na dworze to mu najwygodniej.

miłego dnia pa

karolina oj szybko dziś powitałaś dzień.
 
Witam :-) Patri ale Cię długo nie było. Jak to dzieci nie mają zatok :confused: I jak to nie mogą zarażać :eek: Wiesz, ja chyba bym zmieniła lekarza hehe.
 
no to super lekarz dzieci nie mogę zarażać to ciekawe dlaczego jak jedno dziecko chore w grupie to zaraz prawie całą grupa też. pewnie to wpływ na podświadomośc a nie wirusy.
no i co mają zamiast zatok???-zakola??
Patri on może tylko sobie tak żartował.
 
reklama
u nas piekna wiosenka, cieplutko ze hoho sie teraz zrobiło:tak::-) ale moje dziecie jeszcze ma dziś szlaban na wyjscie, bo gardełko było jeszcze czerwonawe wczoraj wieczorkiem:baffled: liczę, ze na weekend wydobrzeje:sorry:

Patrri lekarz z kosmosu jakis :eek: :-D ciekawe jak reaguje jak jego dzieci/wnuki chorują:-p

Karola moze faktycznie nowa kolekcja nie jest jakas powalajaca, ale ja kupuje niektóre rzeczy, bo po prostu najlepsza jakośc w dobrej cenie i mam gwarancję ze t-shirty po kilku praniach nie bedą wygladały jak szmatki:sorry:
narazie wybrałam Next International
Next International
Next International
Next International
mam nadzieje, że mi wybaczycie ze zawaliłam ten watek tym:sorry:
 
Do góry