reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Iwona Yoanna witajcie:-)
Dziś podjęłam próby odzwyczajania Julki od butelki i wyszło z miernym skutkiem. Cały dzień nie spała więc powinna wieczorem paść , mleczko dostała w niekapku i zaczął sie sajgon bo zamiast się wyciszyć wstąpiła w nią nowa energia:blink: Po ok. godzinie dałam butelę i dziecko padło od razu. Ledwo żyję :sick: Ciąża to jednak nie jest dobry czas na odzwyczajanie dziecka od starych upodobań:sick::sick:Ale jeszcze się nie poddam Jutro zamierzam walczyć w zaparte
Anna ajra gratulacje z okazji drugiej rocznicy ślubu :-)
Agawa a co tam za stara Wystarczy kilka szalonych lutowek i od razu okaże się że żadne szleńswo niikomu nie jest obce :rofl2::rolleyes::laugh2::biggrin2:;-)
 
reklama
iwona29, yoanna24 - witam cieplutko,

yoanna 24 - ja też będę miała dopiero swoje pierwsze dziecko i 29 lat skończyłam w tym roku w lutym, więc takich starych pierwiastek jest tu więcej.

Dzisiaj na lubelszczyźnie zapowiada się ładny dzień i może sobie gdzieś trochę wyjadę.
anna_ajra - spóźnione, ale szczere gratulacje z powodu drugiej rocznicy ślubu!:tak:Buziaczki!!!

agawa1 - najlepsze życzenia z okazji trzeciej rocznicy ślubu!!!!!! Niech się Wam spełnią wszystkie marzenia!!!!

kropecka, myyszaaa - naszych niektórych Mamuś też już dawno nie widać (szczęśliwa przyszła mama, adzia itd.)

maritka - staram się tak myśleć, ale żal pozostał. Ta dziewczyna zostanie u nas już na stałe. Tak postanowili.

Pozdrowionka cieplutkie dla Wszystkich Lutowych Mamuś!!!!!:-)
 
ja też ide na usg genetyczne 4d w najbliższy piatek i podobnie jak lowiczanka zastanawiałam sie czy bedzie wiadoma juz płeć? :confused2:
wydaje mi sie , ze to za wczesnie, oby wszystko inne wyjasniło sie na plus :tak: boje sie troche, ale chyba każda z nas tak ma ...
no i co najważniejsze, zaciągam wreszcie mojeo zapracowanego męzula aby sam mogl w końcu zobaczyc naszą fasolke...
twardziel z niego, ale cos czuje ze łezka mu sie w oku zakręci hihi

Witajcie Lutóweczki ………
Powiedzcie mi dziewczynki czy na usg genetycznym w 13 tyg. ciąży można już zobaczyć płeć dziecka. Będę miała robione już piątek podobno mamy dostać płytkę z nagraniem i fotki to wam wyślę.
Na razie kończę bo głód mnie dopadł.

POZDRAWIAM WSZYSTKIE LUTÓWECZKI
 
Cześć dziewczyny!:happy2:
Wczoraj mieliśmy udany dzień:-). Po obiedzie pochodziliśmy po sklepach dla kobiet w ciąży i małych dzieci. Oglądaliśmy po raz pierwszy wózki, łóżeczka, ciuszki i tak ogólnie spacerowaliśmy w ciepłe popołudnie rozmawiając jak chcemy pomalować pokoik itp. itd. Zatrzymaliśmy się na lodach i zjedliśmy kolację w restauracji. Jak dla mnie, to było super! :biggrin2:

maritka - dziękuję!:wink:
Myyszaaa - też zamówiłam sobie tą książkę!:rofl2:
agawa1 - dziękuję i również ogromnie GRATULUJĘ trzeciej rocznicy ślubu!!!:rofl::-D:rofl: Cieszę się, że tak miło wspominasz ten dzień!:cool: Tym bardziej mi miło! Ściskam!
cloe - dziękuję!:wink: Ciężka sprawa oduczyć dziecka nabytych nawyków:errr:... Podziwiam Cię i Twoją cierpliwość/determinacje. Ja będąc w ciąży często mam dziwne nastroje i dużo łatwiej się złoszczę, czy płaczę:baffled:. Czasami sama nie wiem, o co mi chodzi... i wcale się dobrze z tym nie czuję:rolleyes:.
Ika_s -dziękuję!:wink: Jak minął słoneczny dzień?:confused:
ladna.ex.panna - trzymam kciuki za piątek!:yes:
Ania31, Najka, kasia_k-ce, adzamx3 - dziewczyny, gdzie wy się podziewacie???:confused:

Ściskam Was mocno - każdą z osobna!
 
Cześć dziewczyny:-) Moje dziecko ostatnio sypia do dziewiątej :szok: Nie żeby mi to przeszkadzało:cool: ale to aż nienaturalne z jej strony( oby tak dalej:-p)
Anna ajra to fajnie spędziliście dzień:tak:
Rzeczywiście dużo dziewczyn się nie odzywa a szkoda Myślę że zostaną te najwytrwalsze:tak:
Pamiętacie Kiniusia pisała do moderatorki o założenie forum zamkniętego na naszym wątku Wiecie coś więcej na ten temat?
Anna ajra a co do humorków to i ja je miewam tyle że przy Julci muszę się hamować i jakoś się udaje za to mężuś dostaje z nawiązką:-p:cool: ale co tam niech i on tą ciąże poczuje;-) skoro i tak całe dnie poza domem.
 
Hej Kropecka! Niewykluczone, że miałyśmy okazje rozmawiać... Pewnie rok temu. Faktycznie - niewielka róznica wieku jest między naszymi dzieciaczkami :) Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Yoanna! Nie przejmuj się wiekiem! A tak a propo's - ja równiez mam urodzinki 24 listopada :) I w swoją 29 rocznicę trafiłam do szpitala na porodówkę! :) Urodziłam więc jako już 30-latka, bo 25 listopada 2006 roku piękna i zdrowa córkę :) Wcale nie jest to późno jak na pierwsze dziecko. Najważniejsze, aby dojrzeć do tej decyzji i podjąć zupełnie świadomie. W tym roku kończe 30 lat, a w lutym 2008 roku znów zostanę mamą :) Przyznaję, że mój wiek leciutko przyspieszył podjęcie decyzji o drugim brzdącu ;) Ale złożyło się na nią szereg innych rzeczy i wydarzeń osobistych. Pozdrawiam serdecznie.
 
Gosia 78!
Dzięki za powitanie! Ja co prawda urodziłam sie i jak dotąd mieszkam w Łodzi, ale już niebawem szykuje mi się przeprowadzka - własnie woj. zachodniopomorskie wchodzi w grę :), a dokładnie Szczecin. Troszkę mnie przeraża myśl ta, ale faktycznie jest plus - plaża całkiem niedaleko! :)
 
reklama
Do góry