reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Paty36 - aby ulżyć Michasiowi z katarkiem używam Aspiratora FRIDA. Woda morska nie zawsze pomaga... :hmm:
A jeśli to coś poważniejszego - a na to wygląda - może powinnaś iść do lekarza. Może coś zaradzi...:confused: Będzie maleństwu i Tobie lżej! Szkoda, że Twój pediatra nie ma osobnych wizyt dla dzieci zdrowych...:unsure:
frida.jpg

http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalog/images/frida.jpg
 
reklama
No cześć!!:)
Znalazłam chwilkę więc pisze:-)
Ania_ajra Dokładnie cię rozumiem i wiem co przeżywasz. Pamiętaj choć do mnie to też nie docierało przy Kamilku że nie ważne czym się karmi wazne jak!!! Michałek ma od Ciebie tyle miłości że nawet krowie mleko by mu smakowało i służyło. Jesteś pełnowartościową mamą - lepszej nie można mieć!!! :tak:A to ze cycki się zbuntowały to przecież nie twoja wina- tylko ich więc nie miej do sibie pretensji. :tak:Czasem się zdaża że daje mleko - bebilon. Kamil był na nim chowany - dobrze go tolerował i ma probiotyki :-)(na licencji Irlandzkiej)U nas lekarze poleceją choć Nan tez dobry, do bebika nie mam przekonania.

A
Co do tortu dziewczyny to .. MI smakował bo nie słodki - śmietankowy ale mój M i tata narzekali ze za mało słodki- facetom nie dogodzisz :-)

apina moja pani doktor kazała w razie pleśniawek przemywać nystatyną - ale Nie mamy pleśniawek

Myszdzięki za życzenia - a co do wózka to co to to to masz że takie ciężkie?? A wózkowni nie macie??

Miłęj nocki
 
anna_ajra- ja karmie wogole mlekiem Aptamil, ale nie wiem czy w Polsce jest ;/ ma wszystkie wit. (w tym D3 i K) jest wzbogacone zelazem i ma immunofortis.
Paty36- ja tez juz kupilam fride Michalkowi (na wszelki wypadek) zamawialam na allegro i doszla w 2 dni :)
Apina- moj Michalek ma taki bialy nalot na jezyku zaraz po jedzeniu, i po niedlugim czasie od jedzenia on znika, wiec jeszcze tego nie stosowalam, ale jesli sie powiekszy chyba zastosuje terapie mojej koleznaki, mianowicie: pewien lekarz poradzil jej, zeby zlapala mocz dzidzi na np. pieluszke i tym przetarla plesniawki.tylko trzeba przy tym bardzo uwazac, aby sie nic innego na tej pielusze nie znalazlo
Agawa-mmmm pysznosci
Kropecka- kurcze ;/ glowa do gory :)
Mysz- co ty masz za wozek bidulko?>?

KOLOROWYCH SNOW ZYCZE
 
Cześć dziewczyny!:-D
Nie ma to jak się wyspać...:dry:

Co za pogoda...:no: nawet na spacer nie można wyjść... :growl:rrr... Nie dość, że jest mroźno, to jeszcze śnieg zaczął sypać.

dziewczyny - od kiedy dzieciaczki zaczynają przesypiać noc?:confused:

cloe - bardzo się cieszę, że Oliwka na butli ma się świetnie!:laugh2: Super! A teściową się nie przejmuj!:-p
Mysza - to ten wózek TAKO, który dostałaś w prezencie?:confused:
Gosia 78 - :wink:
Ika_s - chcesz zrezygnować z karmienia piersią dlatego, że brakuje Tobie sił, czy, że masz mało pokarmu?:confused: Wiem, jak jest ciężko...:hmm: 1 kwietnia, to już niebawem!:huh:
kropecka - jak tam Twoim chłopcy?:confused:
Ania31 - pokaźna waga Twojego Bartusia! Gratuluję!:laugh2:
Paulineczka_ - nie spotkałam się z takim mlekiem w Polsce, ale na pewno daje radę!:yes:
agawa1 - dzięki, kochana jesteś!:wink::happy2:

Pozdrawiam
 
Apina - na pleśniawki miałam stosować Nystantynę, o moczu też słyszałam...
Paulineczka - jeśli biały nalot znika to nie są to pleśniawki tylko osad z mleczka:-)
Paty36 - jak Piotruś był malutki to smarowałam mu pod noskiem maścią majerankową i stosowałam kropelki Euphorbium, później moźna stosować Nasivin ale nie wiem od kiedy:baffled:
 
Paulineczka, też właśnie chciałam napisać że to osad z mleka a nie pleśniawki i żebyś nie smarowała synkowi tego moczem :)
 
Witam. Proszę o pomoc osoby, które wiedzą coś na temat upławów. Jestem sześc tygodni po porodzie i mam upławy a czasem nawet krwawienia. Moja "genialna" pani ginekolog przepisała mi na to tabletki których nie mogę brać jak karmie piersią. Może ktoś zna jakiś lek zastępczy, zioła jakieś czy coś takiego które mogłabym brać jak karmie. Przez te upławy nie mogę mogę miec zalozonej wkladki. :wściekła/y:
 
Witam sie y rana. Dziewczyny kurcze ja juz sobie spacerki takie 2 godzinne urzadzam i jak pomysle, ze w Polsce pogoda na nie nie pozwala to....@@. Nie wychodze tylko jak pada deszcz (nie bylam moze 4 razy). Dziewczyny dzis Mis urzadzil mi sesje przytulankowe po karmieniu. O 4 sie obudzil, zjadl i placz. Jak juz sie uspokoil chcialam go przebvrac,on mi sie obsikal (normalne fontanna), i az sobie zaklelam i teraz sobie mysle co ze mnie za matka :frown::sad::sad:

Gosia78, Kropecka- hihi narazie jeszcze nie stosowalam terapii, jak pojaswia sie plesniawki to zastosuje.
Apina- przypomnialo mi sie !! Mozesz jeszcze zastosowac fiolet gencjany
Anna_ajra- no wyspana mama, szczesliwa mama:-Djak taka pogodaa u was, to zapraszam do mnie :tak:
 
witam serdecznie w wiosenny acz chłodny poranek:-)
nam świętą minęły dość aktywnie ,pierwszego dniz właściwie byliśmy cały czas poza domem , zastanawiałam się jak to będzie Gabrysia znosić ale nie było źle, a powiedziała bym ze nawet dobrze,
co do karmienia piersią to ja planuje tak do dwóch lat podawać córce pierś, starsze dzieci też karmiłam do dwóch lat , i nie sadze żeby cos nam w tym przeszkodziło, nie damy sie;-) do pracy nie prędko wrócę ,najbliższe trzy lata zamierzam poświęcić dla córki i domu
nas tez niestety dopadła katarek, to znaczy Gabrysię , narazie nawilżam jej nosek wodą morska i kładę na brzuszku zeby wydzielina spływała, tylko ze u niej tej wydzielinki nie widać, tylko słychać ze ma sapkę na szczecie nie jest to dla niej przeszkodą ani w ssaniu piersi ani w spani,ale to już 4 dzien jak ma tę sapke i chyba dziś się wybiore do lekarza po południu , zobaczymy co stwierdzi
nasz wózek tez jest cholernie cieżki, na szczęście trzymam go w piwnicy a do domu(3 piętro) wnoszę tylko gondole, prowadzi sie na spacerach całkiem dobrze no i jest obszerny więc dziecku bedzie w nim długo wygodnie a to jest dośc istotne
[url=http://www.bobasy.pl/ulenka507,581371,fotka.html][/URL]
 
reklama
Do góry