reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Patrysia - wszystkie najlepszego :-)

Nie czytam takich wiadomości - dla zasady .... ale przyznam sie że na początku sierpnia byłam w rybniku :-D fajne miasto :-) ze świetnym ryneczkiem :-D

Pozdrawiam
dziekuje :*
bylas w rybniku i mnie nie odwiedzil;as??
jeeeeeeee
jak moglas :D

witam
ide sie ogarnac
nakarmic mala i jak nie bedzie padac to do mamy...
potem zajrze
 
reklama
Patrysiu
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,

I zaczął sie rok szkolny Kuba dziś jako uczen zerowki stanał w murach szkolnych zestresowany nie bardziej niz mama:zawstydzona/y:Blizniaki w gimnazjum chciałam z nimi jechac zawiesc ale było mamus nie rob nam wstydu:zawstydzona/y: i pojechali sami szkolnym autobusem
 
Patrysiu STO LAT!


Ania 31 Bartuś w przedszkolu? Oliwka ze mną w domu siedzi Za rok na mus do przedszkola bo ja zamierzam mieć pracę(daj Boże daj Boże)
I jak Kubuś i jego pierwsze wrażenia w zerówce?
 
halo

Patrycja 100 lat :)
Mysza jak sie czujesz w pierwszych tygodniach?
ja tez tak na szybko dzis bo zle sie czuje zalapalam jakas bakteryjna infekcje gardla i mam antybiotyk i siedze w domku tzn leze w lozeczku...
wczoraj bylam u lekarza i robil mi USG i stwierdzil ze wedlug niego na 100% bedzie synus:) tylko jakos w to do konca nie moge uwierzyc;p
 
Witam
Dawna cloe Bartek jest ze mna w domu. A Kuba bardzo dobrze nie płakał jak go dzis zostawiałam zobaczymy jak bedzie jak pojade po niego:baffled:

Mysza jak samopoczucie? I gratuluje:tak::-D
anna ajra jak w pracy i jak Martynka Michas w przedszkolu pewniejak ryba w wodzie

A my z Bartkiem zaraz po Kube jedziemy:tak:ciekawe jak mu tam było
 
Ostatnia edycja:
Patrysiu z okazji urodzin samych słonecznych dni, wypełnionych szczęściem i wszystkimi kolorami tęczy!!!! :-D:-D
we wtorek wróciłam z Rodos, od lat kilku się nie opalałam a teraz jestem brązowiutka :) trochę się nałykałam słonej wody, ale podstawy windsurfingu opanowałam :-) wypoczęłam na maksa, wczoraj pierwszy dzień w pracy

Igi wczoraj poszedl do przedszkola 9:00-15:00, tatuś od odwiózł, mama go odebrała, dzisiaj było gorzej, bo płakał na początku, że chce do domu etc. stres dla niego i dla nas, liczę, że to tylko kilka dni i nabierze ochoty na nowe przedszkole :(((((

ja mam obronę pracy dyplomowej w sobotę a w niedzielę wielką imprezę, żeby uczcić zakończenie

dziękuję wam za pamięć! :-)
Zyteczka córo marnotrawna - welcome back!!! wracasz do pracy, będziesz miała nareszcie więcej czasu na BB :-D:-D

Zobacz załącznik 280436Zobacz załącznik 280435
 
zycia czekaj wrobisz sie Ty w pracy a Marcelinka w pzredszkolu,
no ale popatrz daje sobie rade skoro umie sie bronic hihi :-D

przyszlirodzice kuruj sie kochana!
fajnie ze bedzie syneczek!
no ale na 100 % to sie okaze na porodowce :-D:tak:

rekinasia uuuuuu szykuje sie imprezka to bedziemy pic za Twoje zdrowko a przede wszystkim za obrone :tak:
no i musze przyznac ze laska z Ciebie jak ogladalam zdjecia :rofl2::tak:

ja sie witam
i jeszcze raz dziekuje za pamiec i za zyczenia ur. ;-)
robie obiadek bo dopiero przyszlismy od mamy,
potem ,moze jeszcze na dwor pojdziemy ale nie wime
bo cos mnie glowa zaczyna bolec :baffled::sorry2:
Niki spi Sewek chodzi po mieszkaniu i chyba nie wie co z soba zrobic :-D
 
czolem! :)
już po obronie, mogę uznać studia za zakończone :-D w sumie było bardzo miło i pozytywnie. od sobotniego wieczoru aż do wczoraj świętowaliśmy ten sukces z całym rokiem i głowa mnie boli do tej pory :-)
z tym przedszkolem to chyba nie była dobra decyzja. Igor codziennie płacze, że nie chce spać w nowym przedszkolu. Babsko na rozmowie mówiło, że w czasie leżakowania, dzieci, które nie chcą spać, mogą iść do starszaków i się bawić - specjalnie o to pytałam, bo Igi trudno zasypia i w domu często nie śpi po południu. Co się okazuje? że jedyna opcja dla 2,5 latka, to siedzieć przez 1,5h na materacyku!!! :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y:myślałam, że moje dziecko będzie szczęśliwe, będzie się wesoło bawić z dziećmi a nie zamierzałam fundować mu horroru siedzenia w jednym miejscu przez tyle czasu!!!! jestem wściekła, tym bardziej, że zapłaciliśmy wpisowe 500 pln i z góry wrzesień ponad tysiąc złotych :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:teraz moja mama go będzie odbierać przed leżakowaniem, ale i tak od rana błaga, żeby mógł zostać w domu, bo nie lubi pani Kamilki, bo go przykrywa kołderką i każe leżeć cicho, póki inne dzieci śpią i nie chce spać w nowym przedszkolu. myślałam, że horror leżakowania przeminął wraz z komuną a już na pewno w prywatnych przedszkolach???? czuję się jak w pułapce i zastanawiam się nad powrotem do pomysłu z opiekunką....
 
reklama
Rekinasia gratulacje!!! Co do lezakowania nie pomoge moje blizniaki jak chodzily do przedszkola do 3 latkow nie mialy z tym problemow Kuba i Bartek nie chodza wiec nawet nie wiem jak by zareagowaly. Glowa do gory moze potrzebuje wiecej czasu lub porozmawiaj aby na ten czas szedl do innej grupy.

A my zaziebieni Bartek i ja zakatarzeni a Kuba zapalenie krtani nad ranem w niedziele jechalam z nim na pogotowie dostal zastrzyk lekarstwa i dzis jest juz poprawa.troche martwi mnie ze tak dlugo byla przerwa a teraz znow:-( bede musiala odwiedzic alergologa i wrocic do lekow jakie bral a bylo juz tak spokojnie. Przy okazji mialam chrzest bojowy z autem bo nigdy sama nie jechalam tak daleko zawsze M a teraz musialam poradzic sobie sama. Dobrze ze jak byl kupilismy auto dla mnie bo musialabym wzywac pogotowie albo dzwonic po kogos zeby jechal ze mna.
 
Do góry