reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
Mag to ciesz sie z prawidłowego zapisu , a poród moze Cie chwycić z zaskoczenia

No wlasnie nie wiem czy kruszynka bo moja pierwsza córka w tym samych czasie ważyła mniej, a urodziła sie z waga 4200 :-)
 
Ją również po wizycie :)
Gbs mam ujemny
Główka nisko( stąd te bóle na szyjce) szyjka przepuszcza palec :confused: nie wiem jak to interpretowac? 3 stopien dojrzalisci łożyska, niestety malutka jest bardzo malutka bo niecałe 2500 g
Mam nadzieję, że podciagnie chociaż do 3 kg

Dobrej nocki dziewczyny ;)
 
Ja dziś też po wizycie. Na szczęście okazało się, że Natalka nie jest aż tak malutka jakby wskazywało usg sprzed tygodnia, bo ma 2.9 kg. To oczywiście nie jest jakoś dużo jak na 38tc, ale już w normie. Także Kati może u Ciebie będzie tak samo, bo mi na poprzednim badaniu wyszło 2.3, a nie wierzę żeby przez tydzień przybrała ponad pół kg ;-) No i u mnie nic, a nic nie zapowiada porodu, więc na cc mogę się umawiać w terminie, zobaczymy jak wyjdzie, bo jutro jadę do szpitala, żeby mnie wpisali na planowe cięcia.
 
Haruna to 2500 było już nadciagniete bo wychodziło 2200 mierzyla i mierzyla u mnie główką i brzuszek sporo zaniza glowka odpowiada na 32 tc brzuszek 34 tc nóżki rączki 36 tc A u Ciebie ktory patametr zaniza wagę?
No ale jak będzie u nas tak jak Lilith pisała to byloby super :) wiec nadzieja jest

Zuzanka u Ciebie też malutka jest malutka, może dziewczynki tak mają

Miejmy nadzieję że nasze dziciaczki urodza się z odpowiednią wagą :)
 
U nas nie da sie zmierzyć główki bo jest bardzo baaaaaaardzo nisko . I robią to na oko. Miałam 3 usg w miedzy czasie i 11.01 - 1850 18.01- 2300 a 24.01- 2500 wiec naprawdę cieżko ja określić . Ja uśredniam te wyniki i zakładam ze ma ok 2300 czyli tez nie kolos jak na 37tydzien ....
 
reklama
Jestem po wizycie. Bobas przez tydzien z hakiem przytyl kilo! I wazy teraz 3.3oo kg. Jak urodze w terminie to moze wazyc 4.1oo.... Jak bedzie w takim tempie rosl.

Maz wazyl 4.2oo kg. Od jutra sie nie oszczedzam.

On wielkoscia jest na 38 tydzien i termin 1o luty zamiast 18.

Od jutra zaczynam wiesiolek. I afirmowac szybki,latwy porod.
 
Do góry