reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki gotują

zrobilam dziś na śniadanie parówkowe serduszka z jajkiem pomysłu Edyty
mój M był zachwycony, super to wygląda, tylko jednym się nie najadł hihi
dobra idę brać się za robotę :-)
 
reklama
O Edyta :) super sprawa ten blog :) podziwiam szczerze :) Jak się lepiej poczuję i będę mogła chodzić, to na pewno wykorzystam jakieś najmniej skomplikowane przepisy :D nie najlepsza ze mnie kucharka :D a co tam, przyznaję się bez bicia :) bardzo podoba mi się Twoja lazania z krakersów :)
 
E tam, może by mi się coś spodobało?
Ja uwielbiam czytać i zbierać przepisy, więc proszę mi się tu nie wstydzić tylko wstawiać przepisy ;)
 
no ja niestety jestem beztalencie kulinarne, gotuję jak muszę (a właściwie posiadanie młodego w pewnym momencie mnie zmusiło, bo wcześniej dawałam radę bez gotowania) i to z wielkimi oporami. Nie lubię i nie mam niestety polotu w kuchni.
 
A ja zaczęłam uczyć się gotować dopiero w wieku 22 lat, po ślubie i tak mi się spodobało, że gotowanie stało się moją pasją :)
Także może jeszcze wszystko przed Tobą ;)
 
reklama
Edyta super blog! Pozazdrościć zdolności:)

Trina mnie nawet posiadanie dziecka nie zmusiło do gotowania, tzn, przez jakiś czas tak, ale odkąd poszła do żłobka to obiad gotuję od święta i muszę mieć naprawdę dobry dzień! A jaki mężuś wtedy szczęśliwy, a tak pewnie by nie docenił, że żonka gotuje:) Dobrze, że on zawsze je obiady w pracy bo kiepsko by wyglądał:)
 
Do góry