reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

trina79 - ktos kiedys pisal ze wieksza ilosc kup=zęby:) mozesz dopoic tez swoim mlekiem, a nie woda - przy okazji mozesz kubeczek wyprobowac :)

u nas wrecz przeciwnie ilosc kup zmieniejszyla sie do jednej malej codziennie

ja jeszcze nic nie wprowadzilam innego niz mleko, jakos zupelnie nie czuje parcia na nowosci, ale musze sie zebrac w tym tyg i ta marchewke sprobowac
 
reklama
Trina u nas mały robił kupki 2 razy w tygodniu i to ciągle w te same dni, czwartek i niedziela ;p a dziś jest poniedziałek i od rana były już 2 kupki;p Adaś też pcha łapki do buzi a jak go biorę do odbicia to wbija swoje dziąsełka w moje ramię;p ślini się tyle co zawsze wiec nie wiem o co kaman, ale może też zęby, bo marudny się zrobił..
 
susi wszysttkiego dobrego dla czteromiesięcznego Adaśka :* i to ślinienie, pchanie rączek itd, to żeby :/ u nas też :(

munie ja cały powtarzam, ze Adaś jest starszy od Waszych dzieci, a Wy macie czas , bo odpowiedni czas to 6ty m.z. :)

no i muszę się pochwalić, ze my jemy łyżeczką :) nie będę kupować butelek, a kupiłam kubek niekapek, miseczki i łyżeczki, do żłobka jak znalazł przyda sie nauczony 'dorosłego' sposobu jedzenia "dorosłych" produktów:)
 
Ostatnia edycja:
krisowa, ja uważam że najlepiej trzymac się schematu zywienia, a wg niego warzywka idą po 4 miesiącu, i to małe ilości, konkretne jedzonko dopiero po 6 mz

najlepiej karmic lyzeczka, cwiczyc picie z kubeczka - gdzies czytalam ze to dobrze wplywa na rozwoj jamy ustnej
 
moim zdaniem na wszystko przyjdzie pora, do 6 m.ż. można ciągnąc cyc... ale ja przygotowuje Adama na wrzesień gdzie rano i wieczorem dostanie cyca, a resztę dnia coś innego (chyba że nie dostanę się na szkolenie)
 
my tez jemy lyzezka, narazie z zestawu miseczka,pokrywka+lyzeczka, a dzisiaj przyszla lyzeczka silikonowa.Moja dzisiaj miala kup sztuk 4+ maly wypadek przy pryknieiu:-Dobstawiam zeby albo dostosowywanie sie do nowego jedzenia.Dzisiaj przyszla mi przesylka z Hippa z kuponami rabatowymi do rossmana oraz z kuponem na druga paczke do odebrania rowniez w rossmanie.W paczce znowu lyzeczka(ale troche szersza na pozniej) oraz sloiczek pierwszej marchewki i probka kremu na odparzenia.No i byl dolaczony dosyc fajny poradnik zywieniowy.
Jutro wybieram sie do rossmana z kuponami z Hippa i nestle+ karta.Zrobie zakupy na zapas bo kupony do 30.06 wazne, no i moze wyjade wiec zapas sie przyda,bo tam gdzie jade jest chyba 10 czy 15 km do biedronki.
 
Cześć dziewczęta

dzisiaj doszedł zamówiony hula hop, i zaczynam treningi po 30 minut + lekkie kolacje do 18.00 i zero słodyczy w tygodniu, moze coś pomoże
Myślałam jeszcze o jakiejś herbatce odchudzającej, żeby szybciej kalorie tracić ale nasłuchałam się jakie to niezdrowe i nie wiem
macie coś sprawdzonego??

Kupiłam dzisiaj małej tą gąbeczkę do kąpieli, ciekawa jestem jak będzie się na niej czuła:-D

Dagrab tez dzisiaj dostałyśmy tą paczuszkę:tak: byłam mile zaskoczona
 
Vanilia- ja tez bylam w szoku,nie kombinowalabym z tymi herbatkami.Cwiczenia i inne jedzenie ppowinno pomoc.Ja sie narazie ciesze jedzeniem.Mama jedzie wiec bede mogla znowzaczac:-D
 
Hejka!

Vanilia a ja uważam, że podczas ćwiczeń i odchudzania rewelacyjna jest mieszanka czerwonej i zielonej herbaty! Przed ciążą kręciłam hulahopem codziennie po około 40 min i piłam te właśnie herbatki. Efekt super. Żadnych przeczyszczających nie polecam bo organizm się niestety uzależnia.

Miłego wieczorku
 
reklama
Dziś po 5 miesiącach przerwy a 3 od porodu... poszłam na jogę. Super było! Ciekawe tylko jakie zakwasy będę miała?! Pewnie dźwiganie mojego klocka (6200 g i 64,5 cm) to przy tym pikuś ;) I nadal mam nie wyćwiczone ręce mimo podnoszenia, opuszczania, huśtania :/
 
Do góry