reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam się

Jeszcze nie rodzę za to zajadam się smakołykami i odpoczywam na zaś, bo jutro o 8 mam być w szpitalu a nie wiem, czy mnie do domu z powrotem wypuszczą.

Obstawiam, że tak, no ale nigdy nie wiadomo.

Kwasia- co za ludziska aż mnie zatkało.

Co do zwolnienia ja mam do końca miesiąca ale w razie co gin mi przedłuży.

Pasów raczej nie będę używała no chyba, że taki na kręgosłup,,bo juz mi ledwo daje żyć a po ciąży hormony rozregulowane i może być gorzej ale to też tylko kilka godzin na dobę a i przy okazji pościska wnętrzności by na miejsce wskoczyły.

Zmykam zrobić mielone w sosie koperkowym na dziś i jutro by w razie co chłop miał co jeść jak mnie w spa zatrzymają a nie urodzę.

Jak by co będę na linii z Bellą bo w tel neta nie mam a jak nie to z domu się odezwę o ile wrócę.

.
 
reklama
Słuchajcie swojego ciała! ono wam wszystko powie. Nie katujcie się, bo będzie źle...

to ja wlasnie posluchalam i objadlam sie krowkami z biedronki, rewelacyjne ! zaraz zwymiotuje bo chyba z iloscia przegielam :eek::-p
 
to ja wlasnie posluchalam i objadlam sie krowkami z biedronki, rewelacyjne ! zaraz zwymiotuje bo chyba z iloscia przegielam :eek::-p

Cortina - bo z zachciankami to jak z głodem - do mózgu dochodzi bardzo późno, że jestesmy już najedzeni i w efekcie wpierdzielamy więcej niż powinniśmy - to trzeba się delektować Prezesie :-D
 
Cortina - bo z zachciankami to jak z głodem - do mózgu dochodzi bardzo późno, że jestesmy już najedzeni i w efekcie wpierdzielamy więcej niż powinniśmy - to trzeba się delektować Prezesie :-D
mozg mialam zmarzniety po spacerze moze dlatego nie w pore doszlo do niego info ze prezes ma dosc i wiecej jesc nie powinien :-p:eek::-D
 
o to to!!! mróz + opóźniony zapłon :-D pewnie z pół godziny musiałoby minąć, żeby dotarło :-D Prezesie a będa jakies mega puchary za najdłuższą ciążę? :-D
 
ja też słucham, właśnie zjadam ptasie mleczko, już połowy nie ma, chyba mi nerwy odpuszczają, bo dzisiaj pierwszy raz małą zostawiłam na 2h i pojechałam na egzamin
 
o to to!!! mróz + opóźniony zapłon :-D pewnie z pół godziny musiałoby minąć, żeby dotarło :-D Prezesie a będa jakies mega puchary za najdłuższą ciążę? :-D

baaa dla rekordzistki to my chyba zrzute zrobimy i bedzie nagroda pieniezna ;-)


POLI a czemu to Leo tyle w nocy nie spal ??? :szok:

Cortin mial noc do pewnego momentu fajna bo jak padl po kapieli o 19.30 tak wstal przed 2 :confused: ja w mleku utonelam w tym czasi gdy on spal ;-)
zjadl, na spiocha przebralam mu pieluche i spal dalej, za to zeby nie bylo ze mam tak fajnieeeeeeeeee wstal po 3 na mleko, dostal papu i do 5.30 patrzyl na mnie, robil kooopy, ulalo mu sie tak ze byl caly do przebrania i wkoncu padl i spal do 9 :eek: zrozumiec noworodka :-p
 
i Wasze dzieci śpią tak ładnie w swoich łóżeczkach??
bo u nas pierwszy tydzień były całe noce nieprzespane, bo mała się budziła jak ją odkładaliśmy do łóżeczka, teraz to śpi tak od 23,24 do 7,8 z jedną przerwą na jedzenie, więc się w miarę wysypiamy, tylko musimy uważać i spać czujnie, bo mała śpi z nami
 
reklama
Cortin spi glownie w swoim wyrze, niech sie nie przyzwyczaja do mojego wyra ;-) wyro prezesa jest tylko i wylacznie wlasnoscia prezesa :cool2:chyba ze karmie na lezaco i mi sie przysnie to spi z nami, ale jak sie przebudze to go eksmituje ;-) po spacerze z wozka przekladam do lozeczka :-)
 
Do góry