reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam!

Zdrówka dla wszystkich maluchów życzymy!

U nas Adaś męczy się po tym żelazie boli go brzuszek i nie może zrobić kupy.

Patik
a te jajeczko i mięsko masz podawać z racji tego ze twój Jasio duży czy temu że już można bo ja czytałam ze od 7 miesiąca dla cycusiowych dzieci. bo sama chętnie podała Adasiowi aby polepszyć te wyniki.
 
reklama
witajcie ja na chwilke....próbuje Was nadrobic ale łątwe to nie ejst...


mam wielka prośbę do pieluchowych mam, pomożecie mi?

My zaczynamy testowanie pieluch....

ale od początku moja siostra cioteczna pracuje w firmie która wprowadza własna markę pieluch i w ramach tego projektu musi zrobić ocenę sensoryczną...ona jeszcze dzieciaczka nie ma więc tutaj moja rola jej w tym pomóc....

macie jakieś doświadczenia z pieluszkami...pomożecie, czekam na wasze spostrzeżenia co do chłonności, wyglądu, komfortu....

POMOŻECIE???Proszę....

Pieluszki są niepodpisane ale oczywiście rozpoznałam...
Babydream
Dada Premium
Pampers Sleep&Play
Gaga Premium
Bambino Baby Love

z góry dziękuję za wszelkie Wasze spostrzeżenia...
jeśli chciałybyście podzielic się ze mną swoim zdaniem prosze o wiadomość PW
 
martusionek zrozumiałam że w zasadzie i jedno i drugie, już ma skończone pół roku i do tego duży wiec mam zacząć wprowadzać. W zasadzie gdyby mi tego nie powiedziala to i tak bym sama zaczela to robić za około 2 tygodnie.

Jaśko dziuba otwiera na syropek- słodkie to mu smakuje. Przez noc troszke kaszlał.

rozmowa dziewczynek z wczorajszego ranka:
Hania: Zosiu jestes najlepszejszą siostrą na świecie!"
Zosia: Wieeem! z bananem na ustach
Myślałam ze padnę hehe
 
A u mnie błoga cisza pierwszy raz od kilku miesięcy moje starsze dziecko zasnęło po południu:szok: Adaś też śpi z miłą chęcią wzięłabym z nich przykład ale muszę obiad zrobić bo M pracuje do 14-tej.

dziewczyny a ile u Was śpią maluchy w dzień? bo u mnie Adaś to sumując jego drzemki dzienne to 3 godziny wychodzi. chyba troszkę mało...
 
Przed chwilą sobie skasowałam posta:wściekła/y:

Jaśko dzisiaj miał do zupki żółtko, ale nie zjadł dużo, owocki bardziej smakowały. Był marudek, na szczęście jak wyjechałam z nim na ogródek to zasnął od razu i spał ponad 3 godziny:szok:

Wzięłam się za odpieluchowanie Zosi - już na poważnie, czyli ściągnęłam pieluchę i teraz jak Gosia latam i wycieram, dzisiaj zmieniałam 6 razy majtki, 3 razy udało mi się ją posadzić na nocniku i zrobiła, raz tylko sama zawołała i zrobiła siku do nocnika. Eh cieżko będzie. Wczoraj wieczorem zanim zdążyłam nalać wodę na kąpiel to mi kupę na panele zrobiła w holu, po czym weszła w to i tak smarowała ubrudzoną nogą podłogę:sorry2: Panie daj mi siły i cierpliwość!!!

Jaśko dzisiaj rozmowny był, nie woła mama, nie woła tata, za to głośno wołał"babababa":-D

Zosia i Hania mają fiksacje na temat cycusiów. Najpierw przyuważyłam Zośkę jak usiadła z miśkiem na krześle ogrodowym, zadarła sukienkę do góry i tuli misia. Mina poważna i skupiona. Pytam co robisz? Karmię - ja :szok:. Posiedziała chwilę a potem stwierdziła "skończyłam". Hania żeby nie być gorsza pobiegła po swoją szmacianą lalkę, również podniosła sukienkę i rozpoczęła karmienie. 3 godziny później Zosia wkłada mi ręce pod bluzkę. Pytam - czego tam szukasz. Ona - "cusiów" . Mówię jej masz swoje. A Hanka słuchając naszej rozmowy wtrąciła się i mówi " ale Twoje są ładniejsze i taaakie duże":-D

martusionek - dzisiaj Jaśko dużo drzemał, bo oprócz tych 3 godzin to jeszcze z pół godziny wcześniej.
 
reklama
mnie upały męczą i to strasznie...nie mówię już o Roberciku...ale w niedziele wybieramy się nad wodę :) Na Pogorię w Dąbrowie Górniczej :) która ma blisko to wpadać...imprezkę zrobimy :)
 
Do góry