reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
LadyDo nie ma…i jest starą pannąL wolałabym nie wrócić, bo wiesz wtedy był ktoś za mnie na zastępstwo a tak na nowo przyuczanie kogoś itp. Oczywiście oficjalnie wszyscy się uśmiechną i przytulą, ale wiem co będzie naprawdę…;/

Witam nowe Mamusie:)

dzień dobry!
zupełnie nie rozumiem co z tą starą panną?? :szok:

co do mnie to pierwszy termin miałam na 10 lutego a syn się urodził 29 stycznia, więc zakładam, że i tym razem może nam się trafić koniec stycznia :-D

a jeśli chodzi o objawy - to na początku spałam spałam spałam i tak miałam w 3 tyg od zapł. i apetyt miałam jak szalona a teraz mi przeszło... teraz mnie tylko kłuje w boku jakbym kolkę miała...miłyście też coś takiego???:confused:
 
Dziewczyny poradźcie coś na przeziębienie w ciąży, zwłaszcza ból zatok i katar:/
Dzis odbieram wynik beta, bardzo się denerwuję by wszytko było ok:)4 już test pokazał dalej jaśniejsza kreseczkę:) Zastanawiamy się z mężem, czy powiedzieć rodzicom już po potwierdzeniu testu z krwi, czy dopiero po wizycie lekarskiej,lecz ona pewnie dopiero za 2 tyg:/ czytałam, że pęcherzyk widac ok. 6 tygodnia dopiero. wy byłyście już u lekarza?
Co do objawów to mam piersi takie nabite i dziwne uczucie w brzuszku, doszedł ślinotok a zarazem uczucie ciągłego pragnienia

na katar i zatoki to jeszcze oprócz maśc majerankowej może infalacje z olejkien antybakteryjnym- sosna, eukaliptus, drzewo herbaciane i herbatka z cytrynką i sokiem malinowym ;-)


ja mam wizyte dopiero 20 więc też jeszcze całe dwa tygodnie- jak się rejestrowałam to mi powiedzieli, że poniżej 8 tyg nie ma co robić, bo za mało będzie widać i dopiero w 8 tyg badanie będzie miarodajne i sensowne..więc się posłuchałam choć strasznie mi się już dłuży...rodzicom powiedziałam, ale z resztą się wstrzymuję - chociaż do tego 20go. a gdzie tam 15 tydzień i koniec pierwszego trymestru!!!:sorry2:

no i też mam ślinotok:baffled:
 
Wlasnie dziewczyny jak to z tym mowieniem?

Wiem ze powinno sie czekac do magicznego trzeciego miesiaca aby dzielic sie nowina, czy Wy czekacie? Czy juz komus powiedzialyscie?

Ja musialam powiedziec Siostrze bo jak powiedzialam na panienskim ze nie pije no to Siostra odrazu wyniuchala temat :-)

No i facet podzieli sie radosnymi wiadomosciam z przyjacielem i ja z moja przyjaciolka, wiec postanowilismy powiedziec rodzica, skoro juz pare osob wiedzialo.

Mysle ze troche za wczesnie nam te wiadomosci sie wydostaly, troche sie martwie ze duzo za wczenie, ale teraz to juz za pozno sie przejmowac :-)

A jak u Was? Czy jestescie w stanie trzymac sekret czy dzielicie sie jak tylko wiecie same?
 
Zapozniona jestem i dopiero teraz wszystko doklanie przeczytlam i widze ze nie jestem sama z tym mowieniem :-)
Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie lutoweczki :-)
 
Oj nam też ciężko było trzymać język za zębami ;-) Już się troszkę wygadaliśmy, choć chciałam poczekać do wizyty u lekarza (no ale to jeszcze sporo czasu ;-))
LucyLu - ja odmówiłam kawy i też poszły podejrzenia, bo normalne kawopij ze mnie że hej :-)

LadyDo - kłucie jest normalne, miałam tak podczas pierwszej ciąży, teraz sporadycznie, może raz na dzień.

Dziewczyny, właśnie, jak to jest z tymi suwaczkami? Wiem, że trzeba je wstawić jako sygnaturę, ale coś mi nie wychodzi :no:
 
co do kłucia to mnie od dwóch dni kłuje-jak nie z lewej to sprawej strony, raz wyżej raz niżej..aż się niepokoję, bo w pierwszej ciązy tak nie miałam ..tzn. miałam ale dopiero później jak już brzuszek był duży... ale może to tak jest, że za każdym razem jest inaczej, bo pierwszą ciążę poznałam po tym, że mnie totalnie od kawy odrzuciło a teraz nic :-D

wczoraj byłam u kosmetyczki i ona zawsze pyta "w ciązy nie jesteś" - za kazdym razem jak do niej chodzę (juz 4 lata) no i co miałam jej wczoraj skłamać...nie mogłam :-D

a ja jak próbuje wstawić suwaczek wstawiajać linka ze strony suwaczka to mi pisze, że plik jest za duży????:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
co do suwaka to trzeba utworzyć swój- albo kliknąć na któryś z naszych i otworzą się strony z suwakami , zrobić wg. instrukcji, skopiować BBcode, na bb wejść w panel kontrolny po prawej w górze, na dole po lewej edytuj sygnaturę i wklejamy w okienko. Podgląd -będzie wiadomo czy wyszedł. jak tak to zapisujemy :)
 
Do góry