reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Heksa, mój Robert jest kucharzem i przez wiele lat pracował w kuchni, więc gotowanie, zmywanie i inne prace domowe idą mu znacznie sprawniej niż mi. ;) Poza tym on to lubi, twierdzi, że sprzątanie go odpręża. :p :D

A mnie wczoraj wieczorem zaczęły boleć plecy. :( Taki bardzo silny ból z prawej strony lędźwi, promieniujący aż na pośladek i udo. Nie wiem czy się tym martwić, czy nie i czy to w ogóle ma coś wspólnego z ciążą. Masaż ani nagrzewanie nie pomaga. Mama już ode mnie telefonów nie odbiera, bo dzwonię do niej co pół godziny z każdą pierdołą. :p
Miała któraś z Was coś takiego??
 
de_merteuil Myślę,że to raczej nie od ciąży a początek dyskopatii, czyli tradycyjne wypadanie dysku.

Być może masz tak jak ja,że dysk ci troszkę się wysuwa czasem, ale całkiem nie wypada i boli wtedy bo uciska na nerw, ja miałam już tak kilka razy ból promieniujący od lędźwi,pośladka po udo, ale u mnie to lewa strona. Nic przyjemnego.

U mnie to lędźwie boli przy pochylaniu się do przodu, dłuższym, staniu czasem noga boli przy chodzeniu, ale generalnie raz boli raz nie, niedawno to nawet się w łóżku na boki przekręcić nie mogłam tak bolało ale teraz jest lepiej.

Unikaj długiego stania, siedzenia, dużo spaceruj, pływaj, popatrz na necie na ćwiczenia w ciąży na kręgosłup lędźwiowy i powinno być ok, jak nie to do lekarza i na rehabilitacje, by sobie ulżyć, bo z czasem będzie tylko gorzej niestety.

Więc wiem o czym piszesz



Teraz rtg i tak nie zrobisz.
 
czeresnie1.jpg

no to sobie dogodzilam :-D cos mnie mulic zaczyna, ale bylo warto :rofl2:
 
Witam po 2 dniach nieobecności. Witam nowe mamusie, ale nas już sporo:) Wesele siostry przeżyte na szczęście:) Wczoraj poprawiny całe przespałam, wyszłam do gosci po 19 dopiero. Nic nie jadłam tylko krakersy:/ miałam takie straszne mdłości. Na weselu starałam się za dużo nie szaleć, ale wiadomo , że trudno tylko siedzieć tyle godzin;) I też mało co pojadłam, po 2 widelce danej potrawy:( Oby te mdłości minęły:/// Dziewczyny, też już macie taki brzuchol????? Doła załapałam normalnie, jakbym w min 4 miesiącu była. Jak przymierzyłam sukienkę weselną to pognałam szybko do sklepu z bielizną po gatki bezszwowe wyszczuplające. Specjalnie kupiłam takie nie gorsetowe by dzidzi nie obciskało. Oczywiście jak już szykowałam się na ślub to zaczął od nich brzuch boleć hehe i tyle ich się nanosiłam..100 zł do kosza:p
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki ! :-)

poli0105 ja też mam brzuszek już widoczny... A tu dopiero 6tydzień i4d.c... Ponieważ jestem chudzina, to już niektórzy pytają, co mi się taki brzuszek zrobił:zawstydzona/y:;-) Ostatnio powiedziałam, że po grochówce bo normalnie gapili się na mnie jak na dziwadło hi hi hi ;-):-)
Kurcze a mnie się dziś strasznie spać chcę.... :crazy: Nie mam sił na nic:-(
Jakoś apetytu też brak :-(Ehh... Miłego dnia :-)
 
Heksa, mój Robert jest kucharzem i przez wiele lat pracował w kuchni, więc gotowanie, zmywanie i inne prace domowe idą mu znacznie sprawniej niż mi. ;) Poza tym on to lubi, twierdzi, że sprzątanie go odpręża. :p :D

A mnie wczoraj wieczorem zaczęły boleć plecy. :( Taki bardzo silny ból z prawej strony lędźwi, promieniujący aż na pośladek i udo. Nie wiem czy się tym martwić, czy nie i czy to w ogóle ma coś wspólnego z ciążą. Masaż ani nagrzewanie nie pomaga. Mama już ode mnie telefonów nie odbiera, bo dzwonię do niej co pół godziny z każdą pierdołą. :p
Miała któraś z Was coś takiego??

albo to ciążowa rwa kulszowa - miałam tak z pierwszym dzieckiem...
proponuję konsultację z lekarzem - na rwe jest maść, kórą można stosować w ciązy ale nie pamietam nazwy...
 
Dziewczyny, też już macie taki brzuchol????? Doła załapałam normalnie, jakbym w min 4 miesiącu była. Jak przymierzyłam sukienkę weselną to pognałam szybko do sklepu z bielizną po gatki bezszwowe wyszczuplające. Specjalnie kupiłam takie nie gorsetowe by dzidzi nie obciskało. Oczywiście jak już szykowałam się na ślub to zaczął od nich brzuch boleć hehe i tyle ich się nanosiłam..100 zł do kosza:p

mamy!!
wielki brzuchol jak 4 miesiącu!!! już mi jest ciasno w większości spodni!!! kupiłam sobie takie przedłużki ale muszę poczekać kiedy pocztą przyjdą, bo się nie dopinam :)

a takie majtasy to będą extra po porodzie :)))
 
reklama
jejku ale u Was duża produkcja . Nie wiem czy będę w stanie Was nadrabiać. Teraz jak ciepło to praktycznie cały czas jesteśmy na dworze bo Natan uwielbia dwór i jak tylko się obudzi to zaraz ciągnie na dwór.
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)
U mnie też już brzusio widoczny. Też jestem chudzinka i zaraz mi brzuch wyskoczył. Mdłości na szczęście nie mam ale narazie zachcianek żadnych, jem normalnie :)
Ja narazie pochwaliłam się ciąża siostrze i mamie. Teściowej narazie też nie mam zamiaru mówić bo ona zaraz złapie za telefon i bedzie po wszystkich wydzwaniać i obwieszczać newsa.

Miłego dnia :)
 
Do góry