reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

kawy może nie, ale jak mi ktoś szklankę wody pod nos podstawi to się nie obrażę :D a wody bo ja leniwiec pospolity i już mam ząbki umyte i drugi raz mi się nie będzie chciało do łazienki maszerować i pucować :D a że mam od ostatnich problemów obsesję na tym punkcie to po łyku czegoś innego niż woda bym musiała tego dokonać:-D

byliśmy dzisiaj u znajomych poznać miesięcznego okruszka - jakie to maleńkie :) i jakie słodkieeee :tak:
potem zaliczyliśmy plac zabaw tam od razu (30km od nas) bo jest fajniejszy i w domu zlądowaliśmy po 19. Julek zaliczył drzemkę w aucie i zasnął dopiero po 21, a normalnie pada po 19

życzę zdrówka wszystkim potrzebującym. sorrki, że w skrócie o sobie i ogólnie, ale chyba czas iść do męża :-D
 
reklama
Dzień dobry :)
To ja wam powiem, że ja na co dzień piję inkę a dzisiaj zaszalałam i zrobiłam rozpuszczalną :tak::cool: czyste szaleństwo :-D

Próbowałam młodą położyć na drzemkę, ale tak się darła, że skapitulowałam.
W ogóle Magda ostatnio uwielbia się bawić w wkładanie i wyciąganie rzeczy z torebki, worka, reklamówki co tam jest pod ręką. Ważne żeby się dało wrzucić i wyciągnąć :-)

Gosia ty to zawsze zapewnisz chłopakom takie atrakcje, że nie mają się kiedy ponudzić :)) fajnie. Ja bym z małą chętnie poszła na plac zabaw ale na moim osiedlu jest tylko obdrapana piaskownica :/ a jak jestem gdzieś dalej na spacerze to też na innych placach szału nie ma.

Miłego dnia Wam życzę, u słoneczko nieśmiało wygląda zza chmur więc pewnie się później na spacer wybierzemy.
 
Dzień dobry!

Ja się pytam gdzie jest Martik z kawą? Dziś mam sobie zrobić sama????
Noż Martik opierdzielasz się!!
:-D

ja nie wiem co jest grane, ale znowu nocki kijowe... albo zęby, albo młody znalazł sobie sposób na bycie z mamą całą noc... ja bym go przetrzymała trochę niech poryczy, bo tak to ja z jego pokoju nie wyjdę, ale kurde jak, skoro mąż wymęczony późno wraca i w spokoju chce sie wyspać...
 
Wypraszam sobie :rofl2: Ja zawsze na posterunku:-) Wpadlam tu rano, zobaczylam ze nikogo nie ma to sobie pierwsza kawe wysiorbalam w samotnosci:-p... A chwile pozniej sie smoniczka pochwalila ze trzasnela normalna heheh, to masz kobitko ze 3 noce z glowy teraz po tej kawie:-p
A ja po wczorajszym red bullu spalam jak niemowlak heheh. Oprocz pobudek zaserwowanych przez moje szczescie kochane nieznosne, ktore to sobie usiadlo w lozeczku o godzinie 2 nad ranem I tak sie darlo- taaaaata, taaaaaata... ze chyba caly blok slyszal:-) ale nie plakal,on go wolal I sie smial... myslalam ze go zacaluje tak slodko wygladal:-D wstal o 7.40 wiec tez nie moge narzekac.
A teraz spi, jak wstanie to smigamy na spacerek, troche zakupow zrobic, moze jakies ciasteczka do kawy, bo jutro mnie tu z rana nie bedzie to wam tylko ciacha zostawie a wy sobie kawusie juz same zorganizujecie kochane moje. Jutro martik do stolicy z rana jedzie:-D:-D:-D
 
O proszę, to jutro koleżanka Martik kawkę w stolicy będzie spijać, normalnie burżujka :-D

Już ja sobie wyobrażam jak ten twój mały krasnalek siedzi i wola tatę ; ;]]]]

Gnidka u nas też ostatnio nocki nieciekawe. Młoda się wybudza popłakuje, ja obstawiam zęby więc smaruję dziąsła i pomaga na jakiś czas więc to chyba to.
 
hej
witam z domu wariatów! od rana ryki - jak nie jeden to drugi :( już nie wiem co ja zrobiłam źle, że te wyjce się tak potrafią uaktywnić ech...

smoniczka te atrakcje to nie tak zawsze :D staram się jak mogę, ale i ja mam leniwe dni ;-) a co do waszego placu zabaw wierz mi, że Madzi odrapana piaskownica róznicy nie zrobi :-D czy nawet jeśli coś nam się wydaje, że wcale super nie jest to dziecko może to inaczej odebrać. my mamy na osiedlu taki mini plac zabaw, naprawdę biedny. no a dzieciaki go uwielbiają hehe Julek to mi sam ucieka w tamtą stronę jak drzwi otworzę :-D
 
mamy ząbeczka!!!! jeee lewa górna czwórka jest! jeszcze tylko 3 i się wyśpię:-p:-D

moze i ja łyknę tą Waszą kawę, bo nietomna chodzę. moją Kawką nikt nie chciał się poraczyc. ach Wy niedobre :p

NUTKA pisz jak tam po wizycie.
 
Dzien dobry! Co tu tak pusto? Martik!!! Gdzie kawa?! :)

U nas znowu nocka masakryczna. Nie wiem o co mu chodzi no ale znowu musialam ratowac sie butla.

Nutka daj znac jak tylko dasz rade.

Dobra lece bo mi czacha dymi...
 
reklama
znowu was wywiało?
Julek sobie rozciął dzisiaj głowę :( tzn tak minimalnie, że nie poszłam z nim nigdzie bo interwencji to nie wymaga, no ale jednak :( jak on się darł! i najlepsze jest to, że ja go trzymałam! a że ta zaraza się wyrywa, a drugą ręką robiłam mu picie przed drzemką no to się wyrwał i buch na brzeg szafki :(:-(

martik pojechała do stolycy i nikt kawy nie zrobił? :baffled:

Julek chyba nigdy nie przestanie jeść w nocy. tzn jak miał 2,5 miesiąca to zaczął przesypiać całe noce. no ale kilka miesięcy później dobre czasy się skończyły. próbowałam mu już podać kaszkę na noc i nic nie dało. codziennie teraz je albo chleb, albo parówkę czy jakieś pomidorki, szynkę itd wieczorem i popija butlą mleka, a budzi się głodny :baffled:
poza tym nocka tragedia. ja do 3 spałam na kanapie na dole. jak się o 3 przebudziłam to stwierdziłam, że po kilku godzinach nieprzerwanego snu mogę iść do sypialni i budzić się co kilka minut do małego jęczydełka. ja naprawdę nie wiem co jest nie tak, że te zęby się przebić nie mogą. ostatnio mi się śniło, że czwórki mu wyszły, a jedynki nadal siedziały pod dziąsłem :-D

no a tak na zakończenie się pożalę, że pogoda do doopy :( od rana pada
 
Ostatnia edycja:
Do góry