reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witajcie po weekendzie musze nadrobić weekendowe wpisy :-)
Ja w sobote byłam w H&M i wydałam 100 funtów na ciążowe ubrania :-D jak znajde czas to zrobie zdjęcia i wstawie w wątku z zakupami. Od 3 dni nie męczą mnie mdłości na szczęście ale nadal nic mi nie smakuje:-(
Prawdopodobnie 1 września wybierzemy się do Polski na tydzień z czego się bardzo cieszę bo dowiem się wcześnie jaka jest płeć maleństwa bo tutaj mam dopiero 17 września usg więc w PL dowiedziałabym się 2 tygodnie wcześniej i moglabym kupić juz jakieś ciuszki w PL:-)
Dzisiaj nie ma tak dużo czasu bo opiekuję się bratanicą męża ma 8 miesięcy własnie zasnęła a moja córcia się bawi więc mam jakieś 50 minut dla siebie bo ona ma krótki sen.
Postaram sie przeczytać Wasze posty.
Zjadłabym zapiekankę:-)
 
reklama
nati a dlaczego kupujesz ciuszki w Pl? tutaj większość rzeczy jest tańsza :) ja przynajmniej liczę na przeceny w sierpniu to może coś sie upoluje. potem jeszcze zimą też będą przeceny to do lutego się coś kupi hehehe
 
Poli- a dlaczego Ty się chowasz po sklepie? że urzad blisko? nie rozumiem.... o co chodzi? jesteś na zwolnieniu lekarskim? jak jestes na zwolnieniu to mozesz sobie chodzić ile chcesz i gdzie chcesz! (no chyba że masz tam napisane że musisz lezec w domu, ale raczej na ciązowym tak nie masz).

Jeju, dziewczyny, nie mam czym oddychać! czy Wy tez sie tak dusicie? :szok:

Wieczorem mam brzuch wielki jak w 6 miesiacu!

na biad chyba mielonego zrobie (plus buraczki kupilam i marchęwkę z groszkiem, pomyslę co). Mielonego nie smazyłm z 10 lat :)
 
W PL chce kupić tylko półśpiochy i kaftaniki i czapeczki zawiązywane bo tutaj ciężko dostać ale to tylko kilka sztuk bo jak bedzie dziewczynka to mam pełno ciuszków po Martynie więc dokupie potem tutaj tylko kombinezon bo Martyna latem się urodziła no i jakieś cieplejsze ciuszki. A jak będzie chłopak to też mam w PL na strychu trochę ciuszków dla chłopaka bo kupowaliśmy tutaj na carboots - ach ciuszki różne bo mieliśmy plan lumpeks w PL otworzyć ale zrezygnowaliśmy więc mam w czym wybierać. Musze tylko dokupić kilka nowych ciuszków typu półśpiochy i kaftaniki na wyjście i do lekarza żeby mieć.
 
Oj nie było mnie trochę czasu i widzę, że mam spore zaległości :tak: No... ale wątek o jedzeniu ciągle na topie :-D Ja chyba na obiadek zrobię leczo. Szybkie w przygotowaniu :tak: W dodatku u nas dziś upalnie i pewnie apetyty na jedzonko będą średnie.

bella - gratuluję ruchów :-) Mi się raz czy dwa raz wydawało, ze czuję Malucha ale chyba jednak to nie było to. Czekam na konkretniesze sygnały ;-)

Ja byłam przed weekendem w H&M ale przecenione ciszki były tylko typowo letnie. Jeansy ciążowe niestety za dorbie jak dla mnie. Chyba poszperam na allegro :tak:
 
Dzięki dziewczynki:*
Zrobiłam sobie właśnie placuszki z pieczarkami z sosem jogurtowo czosnkowym mmmmmmniam:))

ja też muszę iść na jakieś zakupki bo bluzek mam sporo luźnych ale z dołem garderoby kłopot mam już teraz;/

ja też liczę, że za 1,5 tygodnia dowiem się czy będzie chłopiec czy dziewczynka choć nie wiem czy koniec 16 tygodnia to nie za wcześnie jeszcze jednak...
 
Bylismy za zakupach, spociłam się jak mops, taki skwar.

Zajadam nalesniki z czekoladą, tak skromniutko 8 cienkich mam :-D

My chyba na weekend jak pogoda dopisze wyskoczymy nad Morze naładować akumulatorki.
 
bella gratuluje ruchów maleństwa. ja też tak chcę!:-D

ja to bym już chciała wiedziec co noszę pod serduchem. marzy mi się córa, ale chlop też będzie fajny:-D byleby zdrowe było.

dzięki, że uspokoiłyście mnie z tym krwawieniem z nosa. już trochę przeszło, a wyniki mam ok:) nie czasem też jak kaszle albo kicham tak zaboli brzuch! teraz zawsze przy takim czymś trzymam się za niego. mniej zaboli:tak:

ja dziś objadam się kapuśniakiem i ciastem ze śliwkami:szok: boże jak nam tak apetyty będą dopisywały to dzwig będą musieli w szpitalach zamontowac:-D boje się tego, że będę wyglądac jak wieloryb:szok::angry: na razie brzusiu i cyce rosna. cyce by mogły sobie dac już spokój. bez tego były gigantyczne, za to dupsko to by mogło trochę. a tu jak na złosc. przód idzie wielki a tyłu nie widac. mam chyba płaskodupie:-D:wściekła/y:

też nie mam się w co ubrac. wychaczyłam ostatnio dzianinowa kieckę ciążową za 19.99 zł ale jeszcze troche brzuch mam mały. muszę spodnie kupic bo nie mam w czym chodzic!!

a jak to jest z tymi ciążowymi gaciami?? są fajne??

buziaki:*
 
wy tu o morzu, o upałach, a u nas pogoda średniawa :/
no ale za 2 tygodnie lecimy z małym do domku na 2 tygodnie - to juz wakacje hehe ale w Pl za bardzo nie odpoczniemy. mam nadzieję, że na końcu września naładujemy akumulatory na Teneryfie :-D o ile tylko ja się będę na tyle dobrze czuła, żeby lecieć. bilety są więc szkoda, żeby się zmarnowały :-D
 
reklama
Na obiadek był makaron z żółtym serem i koncentratem pomidorowym mniam:happy:
bella gratuluje ruchów dziecka
22 mam prenatalne i mam nadzieje że mój maluszek pokaże co ma miedzy nogami :-)
 
Do góry