reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

qrka dziewczyny mam dylemat... udało mi się dziś zapisać na usg, bo od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju fakt, że w ani razu nie słyszałam bicua serduszka maleństwa a co ważniejsze nie wiem jak szybko bije (lekarka nie badała). Mój mąż oczywiście jak się dowiedział to jęczy, że przesadzam, że za drogo bo tu kasa a za 1,5 tyg. normalna wizyta ... i ja już nie wiem co robić iść czy nie;/
 
reklama
A pokazywała ci lekarka na usg czy serduszko bije?
Mi lekarz tylko pokazuje też jeszcze nie słyszałam bicia, ale może w moim przypadku to a wcześnie.
Ja bym poczekała, 1,5 tygodnia to nie aż tak dużo.
 
qrka dziewczyny mam dylemat... udało mi się dziś zapisać na usg, bo od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju fakt, że w ani razu nie słyszałam bicua serduszka maleństwa a co ważniejsze nie wiem jak szybko bije (lekarka nie badała). Mój mąż oczywiście jak się dowiedział to jęczy, że przesadzam, że za drogo bo tu kasa a za 1,5 tyg. normalna wizyta ... i ja już nie wiem co robić iść czy nie;/

Ja wiem z własnego doświadczenia, że lepiej iść dla własnego spokoju:) ale też wiem by nie popadać w przesadę. Ja bym poszła na Twoim miejscu Bella.
 
siemka !!!

Bella gratuluje kopala od dzidziola :) ja poki co 2 razy czulam pekajace babelki ;) co do usg ja ci nie doradze osiagnelam jakis spokoj psychiczny i juz tak nie pragne usg jak wczesniej ;)

Poli pokazuj co zakupilas :)

nie mowcie o jedzeniu ja dzis nie wyrabiam ! pol dnia w wc spedzilam, maskaraaaaaaaaaaa :(

ide zjesc budyn bo poki co jestem o pustym zoladku i sily nie mam na nic !
 
bella mnie też tylko lekarka pokazała bijace serduszko, ale go nie słyszałam. naocznie tez było super. i żadnych też parametrów nie podawała. mówiła, że ok. wiadomo jeśli Cię stac to nasz spokój ważniejszy;-)
poli skoro lekarz takie zalecenia dał to trzeba się dostosowac. trzymajcie się:* tulimy mocno

jak ja Wam zazdroszczę tych babelków!!! też chce takie poczuc. znów głodna jestem, ale nie wiem na co mam ochotę:no: skaranie boskie z tym jedzeniem...
 
Cortina ja się chętnię wproszę na tą pizzę:)

Ja miałam usg genetyczne 25 lipca, niestety maleństwo nie chciało się ujawnić, więc niewiem kiedy dowiem się czy będzie chłopczyk czy dziewczynka.

Bello jeżeli poczujesz się pewniej po usg i mniej się będziesz martwić to może warto iść. Ja też nie słyszałam serduszka malucha, lekarz pownien ci powiedzieć czy jest ok, u mnie nie włączył dźwięku bo podobno same fale wytwarzane przez usg nie sprzyjają ciężarnym a tym bardziej dźwięki ponieważ serduszko maluszka słychać w bardzo wysokich dźwiękach, dał mi wybór ale postanowiłam że skoro to jest lepsze dla malucha to mi wystarczy pewność że wszystko w porządku.

Kurcze dziewczyny gratuluję że udało wam się cokolwiek kupić, też się rozglądałam ale kupiłam tylko dwie bluzki i leginsy bo spodnie ciążowe są strasznie drogie.

Oglądałam w sieci kołyski ale niektóre są boskie:) Już nie moge się doczekać kiedy będę wszystko kupować, chociaz trzeba przy okazji wydać kupę kasy:-D
 
Domikcw z tym stac to wlasnie najwiekszy klopot, bo jak zaplace za dodatkowe badanie to zrezygnowac musze z czegos innego:( mnie martwi ze na badaniu karku tez tylko zaznaczyla ze serduszko bije a nie mierzyla jak szybko a wydaje mi sie to wazne...
Poli jak juz pisalam w innym watku trzymam kciukaski zeby to bylo chwilowe:**
 
reklama
jak ja Wam zazdroszczę tych babelków!!! też chce takie poczuc. znów głodna jestem, ale nie wiem na co mam ochotę:no: skaranie boskie z tym jedzeniem...

Ja ciągle bym coś zjadła a nie wiem co... idę do sklepu patrze patrze a nic mi nie pasuje no istna wariatka... dzis kupiłam gumy do żucia 3 paczki po 25 pastylek, kazda inna bo nie wiedziałam, który smak mi podpasuje, mięta, eukaliptus, czy lemonek...

To był mój jedyny zakup na dziś he he

ja czuję te bąbelki systematycznie i tylko po lewej stronie ale czy to bobo nie dam se rękę uciąć.

W piątek mam usg to spytam gdzie fasolek się usadowil i czy może mnie już bombardować...

Bella ja miałam 1 usg widziałam plamkę, liczę,że teraz zobaczę już bobaska i serduszko, faktycznie troszkę nie fair,że ani nie słyszysz serduszka, ani nie ma info czy bije prawidłowo, ale moim zdniem, jesli było coś nie hallo lekarz by powiedział, a tak może jest małomówny i skoro nic nie gada liczy,że się domyślisz, że jest ok, choć sam nie kumaty,że my mamy chcemy usłyszeć,że jest ok :-D

Ja bym już te 10 dni poczekała i spytała jak serduszko, czy bije, jak szybko i czy jest możliwość posluchania...

My mamy gina z jajami i jak nas widzi a widzi juz długo i często to np ostatnio machał rękami jak pajac, jak czekaliśmy w poczekalni hehe a pogadać można z nim jak z kolegą, on sam specyficzny i nie każdemu by podpasował.
 
Do góry