reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

nie jestem w stanie nadrobić zaległości:no:ale od teraz będę na bieżąco :tak:w niedzielę mamy chrzest Laury i trochę przygotowań mamy..ale cieszę się, że już niedługo będziemy to mieli za sobą:happy:
zdróweczka dla choruszków i bolących brzuszków;-)
 
reklama
My padamy od upalow, Cortina zeby mecza jedynki z przodu chyba sie szykuja do wyklucia, ma mega spuchniete dziasla :-(
pogoda pluz zeby to jest armagedon dla mojego dzidziusia :-(
 
Patik wiem wiem Kochana ale tutaj bardziej zależało mi na opinii tych dziewczyn których nie ma na fb....bo tam to wiem ze mogę na Was liczyć...:tak:
 
Madzienka nie przejmuje się...ze mną nad wodę żadna nie chcę jechać :p a ja proponuje darmowe arbuzy i lemoniadę i nikt się nie skusił :-D
 
helooo!

My też upałów mamy dośc, dość i jeszcze raz dość :angry: W sypialni od 27 do 30 stopni- dziecko mi się rozpływa. Co chwile łazikujemy tylko pod prysznic i z powrotem...:dry: W dodatku młody jest wybreeedny- nie chcę jeśc surowego jabłka i koniec:no::angry: Ja mu daje a on mi się krzusi i wypluwa....:dry:Dziś zjadł łaskawie trochę banana z wielkim bólem....:nerd: I chyba też zeby idą.....
kwasia ja mam do Dąbrowy nawet blisko to się mogę poświęcić i wpaśc na tą lemoniadę i arbuza:rofl2: Jak dołożysz jeszcze po jakimś dobrym lodzie, to też nie pogardzę :rofl2::-p;-):-D
Madzianka -jak będę mieć chwilkę to napiszę.....:nerd::zawstydzona/y:
paticzku Twoje dziewczynki są rozwalające :-D Masz z nimi niezły ubaw:-) Jak miałam staż w przedszkolu to też się nasłuchałam fajnych tekstów :-D

Dobra- zmykam pod orzeźwiający prysznic.....Później zakupy i grillll z kaszaneczką :rofl2: :rofl2:
 
reklama
Do góry