reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam się i joo:-p;-):-D


paticzku- znalazłam taką oto poradę:
Najlepsze lekarstwo na zapalenie piersi kobieta ma zawsze przy sobie - jest to jej własne dziecko. Należy przystawiać je jak najczęściej do chorej piersi i pozwalać mu opróżniać ją z mleka. Warto tu zaznaczyć, że karmienie dziecka piersią zajętą procesem zapalnym nie jest dla niego szkodliwe. Jeśli dziecko nie chce ssać, trzeba poradzić sobie inaczej - odciągać pokarm ręcznie lub lakatorem (regularnie, ale po troszeczku). Nadal sprawdza się też metoda naszych babć - chore piersi należy okładać schłodzonymi i lekko zmiażdżonymi liśćmi białej kapusty.
Mam nadzieję, że zapalenie szybko minie!! :biggrin2:

martuss- witamy Cię serdecznie ! Rozgość się i pisz dużo :-D
kwasia- przepraszam- no oczywiście, że krupniok- ale biały i bez żadnych krwistych dodatków! ;-) Aleś mi smaka narobiła na tą Pandę :baffled::-p:-D To były pyszności!
sylwia_m- toś Ty moja sąsiadka za miedzy :-D:rofl2:

mój syn dziś nie spał od 14.40 i padł przed chwilą....Zwykle zasypia ok 20... ciekawe ile czeka mnie nocnych pobudek na cyca i o której obudzi się ten ranny ptaszek:sorry2::baffled: Co bym pospała choć do 7....:angry:;-)
A poza tym jak wszędzie uuuuuuuuuuupaaaaaaałłłłłłłłł, upałłłłłłłłłłł i jeszcze raz upaaaałłłł! mam dość :angry:
A pochwalę się jeszcze, że Szymiś zrobił się bardzo mobliny- przewraca się na brzuch i pełza do przodu :-D A w wózku i jak leży na kocu na wznak to do głowa do góry i podgląda co się dzieje dookoła :rofl2::laugh2: Rozbraja mnie coraz bardziej:-D:-D
A teraz na zakończenie dnia idę na ciacho z malinami :-p:-p:rofl2:
Dobrej nocki ! :-D
 
reklama
martuss, Nutka - dzięki, przystawiam go do tej piersi, ale nie chce za długo z niej pić, więc odciągam jeszcze ręcznie. Liście kapusty też poszły w ruch.
Nutka - brawa dla Szymka! fajnie patrzeć jak nasze szkraby się zmieniają i z każdym dniem potrafią coraz więcej! nie kuś ciachem;-)ja wczoraj piekłam orzechowe z frużeliną wiśniową i bitą śmietaną - poszło w mig:tak:
 
domikcw zabaweczki przyszły...są cuuuudowne a Robercik to aż oczy wytrzeszczył jak je zobaczył :) super śliczne i ja tam żadnych niedociągnięć nie widzę...perfekcyjnie zrobione...jestem zachwycona i Robercik również :) Po wypłacie zamówienie u Ciebie składam na kolejne cuda :) mogę?

Mój mąż jest genialny...najpierw moja maskotkę słonio - mrówkojada nazwał Bramą Brandenburską a teraz domik Twojego marynarza nazwał- Czerwoną krwinką :-D
 
Ostatnia edycja:
ja wczoraj piekłam orzechowe z frużeliną wiśniową i bitą śmietaną - poszło w mig:tak:
aleś mi smaka narobiła .....:-p:-p o Ty niedobra, Tyy! :-p;-):-) Ja mam jeszcze swoje malinowe ze smietaną i nim się pocieszę ;-):-p:-D
aa jaka cisza tu....chyba wszystkie lutówki gdzieś wywiało na wakację :cool2:;-):-)
albo takie zarobione babeczki :-D
kwasia- jak było na Pogori ? :-D Wymoczyłaś tyłeczek? ;-) Czy ludu tyyyle, że ledwo miejsca znaleźć? :-)

Mój Szymi śpi od 15 minut- dziś testuje na nim kaszkę mleczno-ryzowo-kukurydzianą na noc... Co niby ma zaczarowane właściwości wydłużające sen....:sorry2: (tiaa...srają muszki-będzie wiosna:-p;-)) chyba, że się zdziwię... ;-)
do jutra Babole!! :-D
 
Ćwierć Nuta tyłek wymoczyłam i super było :) ludzi masa...ale miejsce się znalazło w cieniu między brzóskami :-) :-)
 
PATIK lepiej Ci? mnie w szpitalu kazali odciagac pokarm i zimne okłady robic, a jak nie chce leciec to ciepłą woda cyca polac i odciągnac, aż ulge poczujesz.

KWASIA DZIĘKUJĘ ZA KOMPLEMENT:* bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni:) Krwinka może byc:) oczywiście, ze mozesz złożyc zamówienie:) a ubraneczka doszły:) cudaśne. czapa i spodenki przymierzone. koszulki nie zdązyłam bo jak mała zakumała, że ja uberam w takie ciepło do włączyła taaaką syrene:-D w gatkach wygląda genialnie:-D

PATIK a cóż to za cudowny przepis masz?? mniam!!! podziel się:p
NUTKA I co mały spi?

Mnie to czasem mego szkraba zal, bo jak widzi te wszystkie zabawki to piszczy, śieje się gada, macha rekami, nogami a tu nie dla niej;-) ale swoje zabawki uwielbia. zwłaszcza krowe. mamiętnie ssie jej metki:-D
obecie szyję dla niej książeczkę edukacyjną i doszły mi dziś materiały:szok: oooooooo będę meczyk Kwasię o instrukcję na kcyk:-D
 
domikcw - fajny pomysł z książeczką edukacyjną:) napiszę przepis na odpowiednim wątku ok? mnie troszkę lepiej, i dobrze bo cały dzień sama z dziećmi. Przystawiłam Jaśka do tej chorej piersi w pozycji spod pachy, tyle że położyłam go na takiej sztywniejszej poduszce i byłam mega zaskoczona bo długo ssał, jak nigdy:szok: Teraz czuję się trochę osłabiona, ale te łamanie w kościach ustąpiło:tak:
 
Hellooo Kobiteczki! ;-):-D

NUTKA I co mały spi?

Nie wiem czy to prezent dla rodziców na ukończenie 6 miesiąca:-D czy rzeczywiście kaszka zadziałała :szok:ale młody spał od 20-2.30:szok::rofl2::rofl2: Kaszkę zjadł o 19.30 więc, 7 godzin bez jedzenia wytrzymał i dzięki temu czuje się błooogo :rofl2::-p Tylko w nocy mój mąż zrobił mi pobudkę,bo o 00.30 uznał, że będzie wkładał do okna moskitierę, bo mamy gorąco strasznie:crazy: Młody się od tych trzasków troszkę przebudził, ale pogadał sobie i zaraz nynał dalej:laugh2: A rano jak ze mną spał od strony swojego łóżeczka, to budzi mnie mój mąż i mówi-Patrz! Zobacz co zrobił! A on na brzuchu, jedną nogą ma zachaczoną o szczeble w łóżeczku a druga już prawie zwisa miedzy szczeliną jego a naszego łóżka:baffled::sorry:spadł jakby się mocniej szarpał...:angry:A wczoraj odwiązywał te ochraniacze na łóżeczko- złapał za sznureczek, który wystawał i dawaj, namietnie go tarmosił i odwiązał. Noo i odkrył jeszcze jedną praktyczną umiejętnośc- mianowicie potrafi sam sobie odkleić rzepy z pampersa i trochę go zsunąć :laugh2::-D Dobra idę co zjeść,bo za bardzo się chcwalę :angry::-p:-p;-):-D:zawstydzona/y:
 
reklama
Dziewczyny ja już nie mam siły... Oliwka od paru dni nie chce mi jeść! Jak jej tylko wkładam smoczka do buzi to taki krzyk i wrzask że aż mi się serce kraje... Nie wiem co jej jest. Je ten paskudny nutramigen, może już jej nie smakuję? Bo poznala inne smaki? Już mi ręce opadają. Lekarz kazał nam zmienić mleko na HA i kupiłam bebiko HA ale też nie chciała pić. I zasnęła mi z tego wszystkiego na rękach. Aaaa i próbowałam też podawać łyżeczką i nić...
Już naprawdę nie wiem co robić...
 
Do góry