reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Anianko 100 lat! Udanego wieczoru :)

Ja dzisiaj lenie się na potęgę, poniedziałek i wtorek byłam zajęta bieganiem po sklepach za rzeczami dla małej i dziś juz na nic nie mam siły. Muszę kupić ta luteine co mi lekarz przepisal na skurcze ale zastanawiam się czy to serio cokolwiek pomoze na moja szyjkę :/ lekarz mowi, ze i tak mam długa, ale skróciła się o centymetr w trzy tygodnie...

Ewka u nas tak samo dywanów nie ma, ale my wynajmujemy i w sumie nie wiem jak długo tam jeszcze pomieszkamy wiec nie wiem czy jest sens inwestować. Wiadomo na swoim zupełnie inaczej się do sprawy podchodzi :)
 
No fajne jest, dobrze sie nim prasuje. Pieluchy wyprasowane, pradowalabym jeszcze ale mlody juz sie buntuje ze sie nudzi.

My rowniez na wynajmie, ale od podlogi ciagnie, a jak Pawel bawi sie na podlodze to bpje sie o jego tylek. Poki co my w pokoju mamy taki niebieski z carsami , taka droga. No ale trzeba cos kupic. Taniego byleby bylo.
 
A my niby na swoim ale nie na swoim. Mieszkamy u rodziców i miało to być chwilowe i chwila trwa cztery lata już... ale dzisiaj dałam sobie sprawę jak się tupanie niesie od nas na dol.:szok::szok: o matko jak mały biega to jakby czołg... może taki dywan choć trochę stlumi... pomysle.

Monia ją czekam na dywany w biedronie bo ma być dusty samolot za parę dni więc będzie na mikolaja. Pewnie cienki ale to tylko żeby nie ciaglo od paneli bo nasze jakoś zimne są a młody bez kapci lubi brykac.
 
Dobranoc Dziewczyny! Padam na ryjek a jutro pobudka bo wizyta u ginki i zobaczymy czy zostaje naL4 czy wracam do pracy. Papatki i spijcie dobrze :tak:
 
Anianka uf zdążę jeszcze ja 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam:-)Ty jesteś strzelec jak ja:-) spełnienia marzeń i zdrowia:)
ewka jak pisała monia daj już sobie spokój z pracą, więcej zdrowego egoizmu;-)
 
reklama
Do góry