reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Łyżeczkowanie.

Uullaa1988

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej mam pytanie 24 miałam cesarka od soboty jestem z powrotem w szpitalu z dużą gorączka nawet 40 stopni dopiero dzisiaj zrobili usg i wyszło że została cześć łożyska już ropoejace. Jutro mam mieć łyżeczkowanie i mam pytanie jak taki zabieg wygląda czy jest pod pełna narkoza czy mogę karmić piersią po narkozie czy zakładają cewnik czy robią lewatywe ile czasu dochodzi się do siebie po znieczuleniu?

reklama

Mała.czarna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja mialam łyzeczkowanie i zostałam uspana, obudziłam się wyjeżdżając już z sali lekko otumaniona. Odczuwałam ból przez 5 dni przez 6 tygodni plamilam.

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Zabieg jest w narkozie. Możesz po nim normalnie od razu karmić.

reklama
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry